Marriage Guide online

Marriage guide je exkluzivně k dostání v salonech Le Premier

Text: Alena Klimková

Díky spolupráci se špičkovým salonem s pánskou módou Le Premier můžete zakoupit nové vydání svatebního magazínu Marriage guide exkluzivně na jeho čtyřech pobočkách. Ve svatebním magazínu jako bonus zdarma naleznete také svatební plánovač a slevovou knížku.

Marriage guide je exkluzivně k dostání v salonech Le PremierZobrazit galerii (4)
Foto: Lepremier.cz

Plánujete, že si s partnerem řeknete ANO? V tom případě vám nesmí chybět nejnovější číslo kompletního průvodce vaší svatbou, svatebního magazínu Marriage guide.

Marriage guide obsahuje inspirativní čtení

Marriage guide je exkluzivně k dostání v salonech Le Premier
Foto: Mgmagazine.cz

V nejnovějším tištěném vydání magazínu Marriage guide se dočtete o žhavých trendech roku 2020 v oblasti svatebních šatů, make-pu a vlasového stylingu, tiskovin, zábavy, cateringu, floristiky či svatebních darů. V Marriage guide na vás čekají také inspirativní fotoeditorialy. Při plánování vlastní svatby vám bude rovněž oporou harmonogram svatebních příprav, využijete i praktické rady, jak na svatební rozpočet.

A nejen to. V Marrige guide se dočtete také o reálné svatbě nebo o top svatebních místech roku 2019. Jako bonus zdarma, který ocení snad všichni nastávající novomanželé, Marriage guide obsahuje šekovou knížku a praktický svatební plánovač. Kde Marriage guide koupit? Exkluzivně na čtyřech pobočkách špičkového pánského salonu Le Premier.

Le Premier: Přední výrobce pánské módy

Marriage guide je exkluzivně k dostání v salonech Le Premier
Foto: Lepremier.cz

Le Premier je luxusní obchod s pánskou módou. Tato značka, která patří k předním výrobcům pánské módy v České republice a na Slovensku, se snaží změnit pohled českých mužů na módu. Le Premier se zaměřuje především na šití pánských obleků na míru. Na jednotlivých pobočkách Le Premier, které se nacházejí v Praze, Brně i Hradci Králové, si zakládají na profesionálním přístupu ke každému klientovi.

Ještě než si z Le Premier odnesete nový pánský oblek, čeká vás nejprve odborná konzultace, následuje měření a výběr střihu. Po ušití pánského obleku jsou na řadě případné korekce. Právě tento přístup zajišťuje, že obdržíte luxusní oblek, který vám sedne jako ulitý a se kterým budete vždy spokojeni.

Nejen obleky a košile na míru, Le Premier nabízí i oblečení z konfekce

Marriage guide je exkluzivně k dostání v salonech Le Premier
Foto: Lepremier.cz

Ve špičkových salonech Le Premier si můžete nechat ušít na míru nejen pánský oblek, ale také kvalitní pánskou košili. První košili značka Le Premier konkrétně ušila již v roce 2011. Od té doby Le Premier dodává styl tisícům úspěšným mužů i nastávajícím ženichům a stává se českým lídrem v šití metodou made to measure (na míru).

Kromě pánských obleků a košilí na míru v jednotlivých salonech Le Premier pořídíte také kvalitní pánské konfekční oblečení. A to například pánské kabáty, společenské vesty nebo společenské kalhoty.

Pobočky salonu Le Premier, kde zakoupíte Marrige guide

  • Černá růže, Praha
  • Centrum Chodov, Praha
  • Galerie Vaňkovka, Brno
  • Aupark, Hradec Králové

Chcete exkluzivitu? Kontaktujte nás

Svatební magazín Marriage guide si můžete exkluzivně zakoupit na čtyřech pobočkách luxusního salonu s pánskou módou Le Premier. Pokud máte o obdobnou exkluzivitu také zájem, napište nám na e-mailovou adresu info@kkmedia.eu.

 
 

Přečtěte si více