Marriage Guide online

Probuzení do svatebního dne

Text: Michaela Vadová

Jak začne váš svatební den? Probuzením a věřte, že i začátek svého dne D si můžete příjemně užít. Jak na to?

Probuzení do svatebního dne

Některé páry zachovávají tradice a před obřadem se vůbec nevidí, jiní stráví noc společně a svůj svatební den začínají společným probuzením. Ať už jste ranním ptáčetem – či ne, svatební den se patří začít výjimečně a užít si ho už od začátku. Uvidíte, že dobrý start dokáže ovlivnit celý den.

Doporučujeme vám začít aspoň některými z našich tipů.

Snídaně? Do postele!

Ve svatební den si zasloužíte luxusní probuzení se snídaní do postele…ať budete první jídlo dne připravovat společně, jeden pro druhého, nebo požádáte své příbuzné – u kterých jste spali – aby ji pro vás připravili – bude to skvělý start. Snídani si v klidu vychutnejte, na dnešní den budete potřebovat spoustu energie. Ke zdravým variantám patří zelený čaj, vajíčka, ovoce, cereálie.

Domácí video

Jako milou vzpomínku si můžete natočit ráno od probuzení. Nemusí to být veřejná nahrávka, jen milé zachycení posledních hodin, kdy budete nesezdaní. Můžete si natočit snídání, i přípravu snídaně a jen tak se zabavit milou aktivitou jako odpočinek od případného stresu a adrenalinu.

Romantický telefonát

Pokud netrávíte noc spolu, začněte ráno tím, že si v klidu zavoláte a vzájemně se podpoříte před velkým dnem. Povězte své milované a svému milovanému, že na něj myslíte, jak se těšíte a jak významný den pro vás začíná.

Ranní dáreček

Probuďte svou lásku květinou nebo jakýmkoliv milým dárkem. I drobnost, která potěší, přispěje k dobrému začátku svatebního dne. Nejste-li spolu, můžete si dárky po někom poslat a nezapomeňte na romantický vzkaz.

Ranní píseň

Hned ráno si společně pusťte svou oblíbenou píseň. Může to být melodie, na kterou jste se rozhodli dnes tančit svůj svatební tanec, může to být píseň, při které jste se poznali. Hudba vás příjemně naladí a i tato drobná kulisa bude znít ve vašich vzpomínkách na krásné svatební ráno.

 
 

Přečtěte si více