Marriage Guide online

Svatba a stěhování

PR text Ať už vás čeká bydlení takzvaně na hromádce, nebo si necháte svazek posvětit svatbou, dříve nebo později budete řešit, kde budete společně bydlet. Jak na to, abyste se vyhnuli zbytečným hádkám?

Svatba a stěhování

Správný čas se spolu nastěhovat

Každý pár si to musí rozhodnout sám, protože neexistují žádné stanovené pokyny. Páry, které se právě zamilovaly, se často chtějí přestěhovat do společného domova, aniž by se doopravdy znaly. Než se vrhnete na stěhování , promyslete si to. Udělejte si čas a jděte na to pomalu. Nejprve se seznamte se svým partnerem, než uděláte takový velký krok.

Jaká jsou vaše očekávání?

S partnerem byste měli otevřeně a důkladně probrat svá očekávání. Ujasněte si svá očekávání a buďte si vědomi toho, co ten druhý doufá, že z tohoto vztahu získá. To je nejlepší způsob, jak spolu šťastně žít ve společném domě.

Kam umístit nábytek

Proměnit dvě domácnosti v jednu není vždy jednoduché. Pronájem úložné jednotky nebo prostoru ve skladu vám s tím může pomoci a poskytne vám potřebný prostor navíc. Do úložného prostoru můžete uložit nábytek, na který ve vašem společném bytě není místo, ale který nechcete ani vyhodit.

Úklid a pořádek

Tady zábava v mnoha vztazích končí, když jeden z partnerů poprvé zažije, jak je ten druhý ve skutečnosti nepořádný. Prázdné krabice od pizzy, špinavé ponožky a cokoli jiného, ​​co najdete na podlaze. Ujasněte si, kdo je za co zodpovědný, a nastavte si přesně stanovená pravidla, která by měli oba partneři dodržovat. Domácí práce by za žádných okolností neměly být automaticky přiděleny partnerce.

Důležitý je také čas o samotě

Když spolu žijí páry, mohou nastat chvíle, kdy se jeden z nich cítí pod tlakem a hledá místo, kde by mohl být chvíli o samotě. Mít samostatný pokoj může hodně pomoci. Když jste ještě bydleli sami, nikoho nezajímalo, jestli chcete mít svůj klid a pohodu. Ale ve sdíleném bytě musíte přemýšlet v pojmech „my“ a „my“. Nakonec každý potřebuje nějaký čas pro sebe a oba to musíte respektovat.

Při prvním sdílení domova často dochází k mnoha nedorozuměním. Jak se každodenní život zabydluje, najednou zjistíte, že používáte více frází se slovy „vždy“ a „nikdy“. Dvě slova, kterým byste se rozhodně měli vyhnout. Protože s ošklivými obviněními se opravdu nikdo nikam nedostane.

Najděte rituály

Nové rituály přinášejí novou harmonii. Najděte své rituály a držte se jich. Můžete například chodit na večerní procházky, v neděli společně sledovat vyšetřování místa činu nebo si každý druhý víkend užít wellness den v termálních lázních. Tyto pravidelné rituály vás ještě více spojí a pomohou vám užít si společné soužití.

 
 

Přečtěte si více