Marriage Guide online

Svatební diář Smart jako neocenitelný pomocník

Text: Michaela Vadová

Naplánování svatby bez stresu, to je sen každého páru. Jak přehledně zvládnout svatební přípravy? Pomůže Vám Svatební diář Smart - jedinečný pomocník, který má pro Vás spoustu praktických nápadů, jak s přehledem zorganizovat vlastní svatbu.

Svatební diář Smart jako neocenitelný pomocník

Pro naplánování svatby si můžete přizvat pomoc. Nehodláte-li investovat tisíce do poradců a svatebních agentur, ale přesto chcete nějak pomoc s organizací svatby, pořiďte si Svatební diář Smart. Jeho pěkné provedení se nabízí v několika atraktivních svatebních barvách. Zvolíte si barvu která se Vám líbí a zbytek barevných stránek jednoduše odstraníte. Navíc je v porovnání se živými odborníky podstatně levnější a nebude Vám do Vašich představ nijak zasahovat.

Funkce Svatebního diáře

Svatební diář se Vám stane v první řadě velkým pomocníkem. Je určen především pro nevěsty, které mají ze svatebních příprav radost a baví je to. Svatební diář Smart je také velmi vhodný dárek pro nastávající nevěstu, která jej vždy patřičně ocení. Velmi praktické je přehledné rozdělení diáře do 16 svatebních sekcí pomocí záložek - obrázkových indexů, které pomohou k rychlému vyhledávání tématu. Výhodou je především to, že jsou všechny potřebné údaje, návrhy, nápady, kontakty, harmonogramy a další důležité informace v jedné knížce a kdykoliv po ruce ve Vaší kabelce. Vše je připraveno na dokonalé a kompletní plánování, takže určitě na nic nezapomenete.

Po svatbě bude Svatební diář Smart sloužit jako milá připomínka příprav na svatební den a zároveň může posloužit jako inspirace pro jiné snoubence. Znáte-li nějakou kamarádku, kterou čeká svatba, můžete jí diář pořídit jako praktický dárek.

Jak Svatební diář Smart vypadá

Svatební diář Smart si můžeme představit jako klasický diář se 14-ti denním univerzálním kalendáriem na 1 rok s individuálním začátkem během kalendářního roku, navíc s 16-ti speciálními záložkami pro rychlé vyhledávání tématu. Najdeme zde prostor pro zapsání kontaktů, pro vytvoření seznamu svatebních hostů a samozřejmě si do něj průběžně můžeme zaznamenávat plánované i zaplacené výdaje na svatbu.

Co všechno najdeme ve Svatebním diáři Smart?

Jelikož se jedná o několikáté vydání Svatebního diáře, tak diář s názvem Smart obsahuje již úplně všechno, co je třeba pro kompletní plánování Vaší svatby. Stanovení termínu, harmonogram, místo obřadu – pro zapsání několika oblíbených míst, rozpočet, místo pro zapsání kontaktů na kameramana a fotografa, seznam svatebních hostů, restaurace pro svatební hostinu, kontakty do salónů k vybírání svatebních šatů, seznam pro nápady na svatební dary, svatební oznámení a časově rozpracovaná sekce na téma organizace dne. Praktické je téma doprava, kam zapíšeme svatební vozy včetně řidičů i cestujících. Detaily k objednávkám se zapisují do záložky snubní prsteny, svatební dort a koláče, květiny, výzdoba. Kontakty na kadeřnici, vizážistku a manikérku najdeme pod další záložkou. Na závěr ještě praktické záložky o doplňcích pro nevěstu a ženicha a také místo pro zapsání nápadů na dárečky pro svatebčany.

Jak vznikl svatební diář

Svatební diář vznikl jako reakce na to, že na našem trhu v roce 2010 nic podobného nebylo. Z papírové, ručně psané verze se vydala v malém nákladu autorská kniha. Svatební diář má za sebou testování, úpravy a rozsáhlé dotazníky od uživatelek předchozích vydání. Na jeho vzniku se podíleli profesionální svatební poradci a koordinátoři, ale zároveň své názory a připomínky k testované variantě dodávali samotní snoubenci, kteří svatbu připravovali. Výsledek neustálého vývoje a doplňování můžeme vidět právě v podobě Svatebního diáře Smart, ve kterém lze jen těžko co zlepšit.

Výhody svatebního diáře

Bytelný diář má malé rozměry, takže se lehce vejde do kabelky a můžeme jej nosit stále s sebou. Praktická je také kuličková tužka, která je součástí diáře a kroužková kovová vazba TwinWire, která umožní lepší manipulaci a volnost stránek při otáčení a zapisování do diáře.

Každou záložku označuje symbolický obrázek, který usnadňuje orientaci v diáři. Díky tomu máte vždy snadno po ruce hledané údaje.

Zaujal-li vás tento nápad, podívejte se na nabízené diáře.

Přejeme Vám hezké plánování.

 
 

Přečtěte si více