Marriage Guide online

Svatební veletrh v Bratislavě

Svatební inspirace se hledá různě. Někdo brouzdá po internetu, jiný ve svatebních magazínech a další třeba navštěvuje svatební veletrhy. S naší redakcí každoročně navštívíme všechny zajímavé svatební veletrhy. Největším z nich je bezesporu svatební veletrh u našich sousedů na Slovensku v Bratislavě, kde se za dva dny vystřídá více než 10.000 návštěvníků.

Veletržní prostor Incheba v Bratislavě je obrovský areál s kapacitou až 61.000 návštěvníků, proto je také svatební veletrh vždy spojený s veletrhem kosmetiky Interbeauty.

Jaký je největší svatební veletrh?

Svatební veletrh v Bratislavě

Svatební veletrh v Bratislavě se pořádá ve veletržních prostorách, což je veliký rozdíl oproti svatebním veletrhům v Čechách, které jsou pořádány zejména v hotelových a obchodních foyer, galeriích a na zámcích.

Kosmetika a svatba k sobě patří

Svatební veletrh v Bratislavě
Foto: Ingrid Littmannová, Štůdio Škerák

Spojení svatební veletrhu a kosmetického Interbeauty je logické a o to více na Slovensku. Každá žena tu klade veliký důraz na svou vizáž a to nemluvě o svém dnu D, kdy chce být tou nejhezčí nevěstou a ukázat se všem známým a příbuzným.

Slovenské svatby jsou úžasné

Svatební veletrh v Bratislavě

Svatby na Slovensku jsou okázalé, promyšlené do posledního detailu, mají velký rozpočet, a proto i na Slovenském svatebním veletrhu je k vidění mnoho zajímavých vystavovatelů a netradičních věcí, které by v Čechách jen těžko našli svou cílovou skupinu.

Kdy bude další svatební veletrh?

Další ročník svatebního veletrhu na Slovensku bude 7. – 8. 2. 2020 (pátek a sobota) na Výstavisko Incheba Bratislava

Vstupné je pro návštěvníky 7€

S naším magazínem se na Vás budeme těšit v sekci B

 
 

Přečtěte si více