Marriage Guide online

KREDUM CZ s.r.o.

Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky. Od roku 2011 přinášíme zákazníkům ručně vyráběné šperky pod značkou KREDUM . Zakládáme si na poctivém řemeslu, spolehlivé práci a ručním zpracování. Každý šperk, který od nás dostanete, je unikát.

S radostí a láskou tu vyrábíme různé výrobky, které potěší jak ženy, tak i muže, a určitě se stanou hezkým dárkem k mnohým příležitostem. Naleznete u nás jednoduché kované šperky i šperky luxusní, osazené drahými kameny či doplněné různými ozdobami.

Snubní prsten vám vyrobíme na míru

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Můžete volit mezi různými materiály jako je titan, nerezová ocel, vrstvená nerezová ocel damasteel, žluté, bílé či červené zlato, stříbro či různé kombinace kovů. Prsteny můžeme osadit diamantem či jinými drahými kameny. Na vaše přání je doplníme rytím, které jim dodá osobitý charakter. Hlavním rysem našich výrobků je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává našim šperkům osobité kouzlo nepravidelnosti.

Vyberte si nebo nám řekněte svou představu

Věřím, že se vám budou naše výrobky líbit a přinesou vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti. Pokud si nevyberete z naši nabídky a přáli byste si vyrobit šperk na míru podle vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Společnými silami může vzniknout krásný osobitý šperk, který potěší vás i vaše blízké.

www.kredum.cz

 
 
  • Snubní prsteny
  • Šperky
  • Pánské šperky
  • Spony a opasky

Hořice

Libonice 57

50801

498771798

kredum@kredum.cz

 
 
DoporučujemeOvěřená firma

Kontakt

Hořice
Libonice 57
50801
498771798
 
 
 
zavřít

Zanechte nám kontakt

Obratem Vás budeme ohledně založení firemního zápisu kontaktovat – běžně do 24 hodin. Jak Vás máme kontaktovat?