Marriage Guide online

Netradiční snubní prsteny

Text: Hynek Kalista

PR text Hledáte netradiční snubní prsteny? Prošli jste již mnoho zlatnictví a stále si nemůžete z nabídky vybrat? Vyberte si zajímavé řešení v podobě kovaných snubních prstenů z oceli damasteel. Při ručním zpracování prstenů je docíleno unikátního vzhledu a možnosti vyrobit prsteny přesně podle přání snoubenců.

Netradiční snubní prsteny

Jednou z důležitých vlastností nerezové oceli damasteel je krásná struktura, která se dá přirovnat k letokruhům ve dřevě nebo papilárním liniím na prstech. Důležitá je také odolnost damasteelu vůči potu, nezpůsobuje alergie, je možné upravovat velikost a lze kombinovat s drahými kameny i zlatem či stříbrem.

Nedílnou součástí nabídky jsou kované snubní prsteny z chirurgické oceli. Takové prsteny mají strukturu vzniklou údery kladiva a tak opět mají neopakovatelný vzhled. Z nerezové oceli lze vyrábět i klasické tvary prstenů s hladkým povrchem a puncem ruční práce.

Vyhledávané snubní prsteny jsou v kombinaci se zlatem či stříbrem. Zde jsou spojeny ručně kované prsteny z damasteelu s kontrastní zlatou obroučkou. Vše je ručně vyrobené podle zadání zákazníka.

Kované snubní prsteny vyrábí Hynek Kalista a tým KREDUM CZ s.r.o. na míru a přání každého zákazníka a ctí heslo "Šperky srdcem". Výhodou je i doživotní servis šperků a individuální přístup ke klientovi.

Netradiční řešení v podobě handmade snubních prstenů již našlo mnoho náročných klientů z Čech i celého světa. Vyberte si také kované snubní prsteny z oceli damasteel na www.kredum.cz

 
 

Přečtěte si více