Marriage Guide online

Ženit se stylově - módní doplňky pro ženicha

Text: trendhim.cz

PR text Svatební den a organizace svatby je skvělá příležitost ukázat svým blízkým, že umíte pracovat jako tým! Nenechávejte proto výběr šatů pouze na nevěstě, pracujte a vybírejte společně a ukažt jako pár svou osobnost, originalitu a hlavně, že patříte k sobě!

Ženit se stylově - módní doplňky pro ženicha
Foto: trendhim.cz

Stejně jako každá jiná společenská událost, i svatba podléhá módním vlivům. To ale neznamená, že budete slepě a za každou cenu následovat momentální módní diktát! Při výběru vašeho obleku je tudíž třeba myslet na tři věci:

  • Sladěný a vkusný oblek, který Vám perfektně sedne.
  • Oblek, ve kterém se cítíte pohodlně.
  • Oblek, který odpovídá vaší osobnosti.

Vše musí ladit a dobře sedět

Vlastní výběr obleku je poměrně limitovaný dlouhou tradicí pánského oblékání. Každý dobrý krejčí či dobrý obchod s pánskou módou Vám poradí, jaký zvolit střih a barevnost. Pokud móda není zrovna Váš šálek kávy, dejte na radu odborníka! Vyhnete se tak nejednomu módnímu faux pas, zjednodušíte si výběr a budete vypadat na svatebních fotografiích stylově.

Pohodlí je třeba nepodcenit

Vy sám ale musíte dbát na to, aby Vás neškrtil límeček, kalhoty Vás nestahovaly v pase a sako Vám nebránilo dýchat. I ten nejelegantnější oblek Vám na kráse nepřidá, budete-li se v něm cítit jako sardinka a nemůžete-li se v něm dobře pohybovat. Široký úsměv je zásadním doplňkem ženicha, nesmí ho tudíž zkazit nepohodlí ve vlastním obleku!

Jak ukázat svoji osobnost?

Zde právě vstupují do hry módní doplňky. Nechcete přece vypadat na Vaší svatbě jako každý druhý! Vhodné módní doplňky jsou skvělým prostředkem, jak být svůj a přiměřeně originální.

Motýlek nebo kravata

Donedávna byl motýlek vzácným druhem, ale dnes se vrací do límečků nejedné košile. Je známkou originality a sebedůvěry. Vybírejte ho tak, aby ladil s celkem Vašeho obleku, s doplňky nevěsty a aby vás “bavil”. Černým motýlkem sice nic nezkazíte, ale připravíte se o možnost ukázat svůj osobitý styl volbou netypického materiálu, barevnosti nebo vzoru. Držte se pouze zásady tkz. Color Blocking, která spočívá ve vhodně zvoleném a vzájemně se doplňujícím barevném kontrastu.

Máte pod čepicí?

Pro nevěstu je úprava vlasů, závoj či klobouček nedílnou součástí svatebních šatů. A co pro ženicha? Máte-li rád klobouky, svatba je skvělá příležitost si jeden nasadit! Vybírejte pečlivě a určitě sklidíte úspěch.

Holit se či neholit, to je otázka

Hladká tvář, upravený knír či navoněný plnovous? Je-li vous či knír nedílnou součástí Vaší osobnosti, určitě ho kvůli svatbě neholte, ale dbejte na jeho perfektní vzhled. Pokud fandíte spíše hladké bradě, ať je oholení dokonalé! Tradiční sada na holení se štětkou, mýdlem a břitvou na holení Vám zaručí perfektně hladké tváře. A oholit se ráno ve svůj svatební den břitvou má rozhodně styl!

Sluneční brýle

Oči je třeba chránit i ve svůj svatební den! Zarudlé, unavené oči a bolest hlavy jsou rozhodně horším módním doplňkem než stylové sluneční brýle. Zvolte kvalitní Clubmaster nebo Aviator brýle. Barevnost obroučků můžete navíc sladit s motýlkem. V tom případě vám nikdo brýle nemůže vyčítat!

Spona na kravatu

Pokud jste zvolil kravatu, nezapomeňte na klasickou kravatovou sponu. Spona je praktická, udrží vaši kravatu tam, kde ji chcete mít, a je také zajímavým módním doplňkem. Je zásadní, aby nejen ladila s celkem obleku, ale aby také vyjadřovala Váš osobní styl.

A co hodinky?

Je na Vašem svědkovi, aby zajistil, že se dostavíte do obřadní síně včas. Hodinky, které se běžně ke svatebnímu obleku nenosí, tudíž nutně nepotřebujete. Ale pokud se bez nich cítíte jako nahý, zvolte klasický analogový model a slaďte je stylově s ostatními doplňky.

 
 

Přečtěte si více