Marriage Guide online

Originální dárek k výročí, co potěší každou ženu

Text: Bisaku

PR text Den, kdy jste si řekli své “ANO” asi zůstane navždycky ve vaší paměti. Výročí je jedním z datumů, na který by se nemělo v žádném případě zapomenout. Je to hezká připomínka vaší lásky a společného pouta, které spolu sdílíte a které jste jste se rozhodli zpečetit. Obdarujte ženu dárkem, o kterém se říká, že je věčný. Darujte jí kvalitní šperk, který bude vyjadřovat vaši oddanost a lásku.

Okouzlující náhrdelník

Náhrdelník patří vůbec k nejúchvatnějším šperkům. Využijí ho především ženy, které potřebují pracovat manuálně a náramek či prstýnek by jim při práci překážel. U řetízků se nabízí 2 základní varianty:

  • Běžné denní nošení,
  • slavnostní příležitosti.

Každá z těch variant si žádá rozdílný typ náhrdelníku. Na běžné denní nošení se hodí střídmější typ - jednoduchá linie nebo náhrdelník s přívěskem. V případě slavnostní příležitosti můžete popustit uzdu fantazii a zvolit okázalejší typ - výrazné třpytivý náhrdelník nebo náhrdelník s briliantem.

Praktické náušnice

Není snad žena, která by nenosila náušnice. Každá žena má doma minimálně 2 páry náušnic, ty se totiž stejně jako náhrdelníky dají nosit podle příležitostí - na každý den a na významné události. Oslňte ženu a darujte jí náušnice s brilianty ve tvaru peciček, které se hodí na obě tyto příležitosti.

Netradiční náramek

Náramek nepatří mezi tolik oblíbené šperky, takže působí netradičně. Náramky mají tu výhodu, že se dají různě kombinovat, což dotváří skvěle celý outfit. V případě, že chcete aby žena nosila náramek dennodenně, můžete zvolit trendy náramky z korálků. U tohoto typu je skvělé, že se dají pořídit i jako pomyslný set, náramky mohou bez problémů nosit i muži. Vzájemně se doplňují a tvoří spolu pár, stejně jako vy. Pro slavnostnější chvíle ale volte decentnější náramky z drahého kovu – např. z růžového zlata doplněný o diamanty.

Netradiční náramek
Netradiční náramek | Foto: Bisaku

Působivý prsten

Nosí vaše ráda žena, kromě snubního a zásnubního, i jiné prsteny? Potěšte ji dalším úchvatným kouskem do její sbírky a darujte jí dokonalý prstýnek. A jestliže toužíte po opravdu kvalitním prstenu, obraťte se na BISAKU. Jejich prsteny jsou proslulé úchvatností, kvalitou a jedinečným designem. Diamantové šperky na míru (a také prsteny) pro vás tvoří špičkoví odborníci ve svém oboru. Svým klientům navíc dopřávají perfektní servis v podobě bezplatné čištění zašlé krásy moderním ultrazvukem.

Působivý prsten
Působivý prsten | Foto: Bisaku
 
 

Přečtěte si více