Marriage Guide online

Snubní prsteny - Retofy Diamonds

Text: Michaela Vadová

PR text Zásnubní a snubní prsten je vždy i jistý symbol věrnosti, který vám bude navždy připomínat nejkrásnější životní okamžiky. Diamantové šperky budou tou pravou nadčasovou volbou, jelikož s nimi si kupujete i kus věčnosti.

Diamantové šperky RETOFY patří k nejluxusnějším a zároveň i k nejkrásnějším svatebním šperkům vůbec, které nabízí nejen náš český trh. Vybrat si můžete z nabídky jednodušších tvarů a čistých linií s několika málo brilianty (čili broušenými diamanty) nebo složitější a zdobnější modely s větším množstvím briliantů.

Design briliantového šperku

Prstýnek by měl samozřejmě splňovat všechna vaše přání. Budete ho nosit denně, takže musí být pohodlný na prstě, ale především by měl být zvolen přesně podle vašeho vkusu. Můžete si dokonce vybrat barvu šperku a ryzost kovu (585/000 nebo 750/000, platinu apod). Je na vás osobně, jestli vám bude slušet spíše bílá, žlutá nebo růžová varianta zlatého prstenu, popřípadě jakákoliv kombinace z těchto výše uvedených barev.

Nejzářivější diamanty

Krása prstenu s pravými kameny závisí rovněž i na kvalitě osázených diamantů. Diamanty ve špercích RETOFY DIAMONDS mají jako jediné v České republice dokonalejší světově patentovaný briliantový brus RETO CUT 89. Diamanty broušeny tímto specifickým způsobem mají v praxi vybroušeno 89 facet oproti standardním 57 a vynikají vysoce oslnivým třpytem a skutečně jedinečnými barevnými efekty.

Exkluzivní kolekce Retofy Diamonds

Tato originální kolekce je ceněná i z hlediska precizního zpracování drahého kovu. Šperky se osazují brilianty s již výše zmíněnou unikátní technologií brusu, která je celosvětovou novinkou. Ta dává briliantovým šperkům navíc skvělé optické vlastnosti – čili brilanci, oheň a jiskru. Briliantový prsten pak zcela nevídaně úplně září, má větší a dynamičtější jiskření včetně tzv. světelných tanců i barvohry napříč celým takto vybroušeným briliantem. Krásu takovéhoto prstenu nikdo nepřehlédne již z dálky. Z nabídky kolekce RETOFY DIAMONDS si zajisté vyberete. Šperky díky kvalitnímu a preciznímu zpracování získávají různá ocenění i celosvětová uznání.

 
 
Snubní prsteny - Retofy DiamondsSnubní prsteny - Retofy DiamondsSnubní prsteny - Retofy Diamonds

Přečtěte si více