Marriage Guide online

Originální rytina na snubní prsteny s vlastním rukopisem

Text: Michaela Vadová

PR text Vybrali jste překrásný snubní, ale chcete jej z řadového výrobku, který si může koupit každý, proměnit v něco jedinečného? Jednou z možností je rytí do vnitřní strany prstenu.

Originální rytina na snubní prsteny s vlastním rukopisem

Snubní prsteny mohou nenápadně zdobit rytiny vepsané na vnitřní straně prstenu. Na snubní prstýnky si snoubenci nejčastěji nechávají vyrýt datum svatby i svá jména, ale nové technologie umožňují mnohem víc…

Rytiny

Rytina na snubním prstenu nám může připomenout datum svatebního dne. Dále se do prstenu vyrývají jména novomanželů a to buď obě dvě, nebo pouze jméno partnera. Pokud se rozhodneme pro obě jména, většinou se píše na první místo jméno partnera a vlastní jméno až jako druhé. Další možností je vyrytí monogramu nebo monogramů manželů, ale výjimkou nejsou ani něžná oslovení nebo zdrobněliny jmen.

Design

Rytiny jmen i číselných údajů se díky moderním technologiím nabízí v několika typech stylů písma – stačí si jen vybrat font…a nejen to. K rytině lze dokonce připojit i jednoduchý obrázek. I malé srdíčko, nebo dvě propletená srdíčka dokáží do prstenu z kovu vdechnout něžné emoce. Ryjí se vždy před jménem a datem. Máte-li vybráno, stačí zadat zlatníkovi požadovaný text – datum, jméno, případně citát typu „navždy spolu“ nebo vybraný obrázek či symbol.

Nejoriginálnější rytiny

Jméno i datum patří ke klasice, vybrat si druh písma z nabídky není nic náročného. Pokud máte chuť zvolit něco výjimečného, nechte si na vnitřní stranu prstenu vyrýt jména svým vlastnoručním písmem! Tato varianta je pro všechny, kdo mají rádi svůj rukopis – do kterého každý dává kus své individuality. Nejen jméno, ale také datum svatby si můžete napsat sami. Pohrajte si s písmenky a vytvořte jedinečný nápis, který vám bude navždy připomínat jeden z nejkrásnějších momentů života.

Podmínky rytí

Nezapomeňte, že aby rytina měla budoucnost, musí být provedena nejen kvalitní technologií, ale především musí být do kvalitního drahého kovu. Rytiny lze provést jak na snubní, tak na další prsteny. Jedinou překážkou může být netradiční tvar prstenu, design tzv. protáčecích prstenů nebo prsteny s netypickým zaoblením. Případné možnosti konzultujte s klenotníkem.

 
 

Přečtěte si více