Marriage Guide online

Polomio Showroom aneb třpyt snubních prstenů na vlastní oči

Text: Petr Kollman

PR text Uvědomujeme si, že naši pevnou nabídku šperků potřebuji naši zákaznici vidět na vlastní oči proto jsme se rozhodli otevřít POLOMIO Showroom.

Výběr šperku je závažná věc, moment, který ovlivní pozdější spokojenost jeho nositele. Zkrátka a dobře i šperk Vám musí dobře sednout, musíte se v něm cítit stejně pohodlně jako třeba v pohodlném domácím oblečení. A právě proto jsme se rozhodli otevřít POLOMIO Showroom. O co jde? Nově jsme v Roztokách u Prahy otevřeli náš první Showroom, přijďte se za námi podívat. Schůzku si lze domluvit pomocí online rezervačního formuláře nebo telefonicky i ve večerních hodincáh nebo o víkendu. S parkováním si nemusíte dělat starosti, v okolí Showroomu je vždy dostatek místa. Poskytneme Vám největší možný komfort při výběru a rozhodování. A děti? Ty vezměte s sebou!

Když rozhodování nic nelimituje

Uvědomujeme si, že naše pevná nabídka šperků, kterou si můžete prohlédnout na stránce www.polomio.cz, může být pro mnoho našich zákazníků limitující. Naprosto je chápeme! Vždyť zákazníci mohou mít o šperku zcela jinou představu. Představu, kterou jsme jim nenabídli. Proto budeme velice potěšeni, když se o ni s námi podělí. V Showroomu zkonzultujeme naši pevnou nabídku šperků, stejně jako nabídneme možnost individuálního řešení. Třeba se chcete jen poradit, jaký prsten navléct vaší nastávající, třeba už dlouho sníte o prstenu, který vám žádný šperkař dosud nenabídl. A i přesto, že pohádkový prsten princezny Arabely vám slíbit nemůžeme, ostatním možnostem rádi otevřeme vrátka.

Pořízení šperku je investicí na dlouhou dobu, zpravidla i na celý život. Co vy víte, třeba váš budoucí kus šperku čeká dlouhá cesta skrz generace a vaši potomci si budou pokaždé, když na šperk padne pohled/řeč říkat historku o tom, jak vzal pra dědeček jejich pra babičku do POLOMIA, aby společně vybrali tento snubní prsten.

Proč navštívit POLOMIO Showroom?

K výběru šperků existuje vždy řada důvodů, stejně tolik důvodů existuje i pro návštěvu Showroomu. Zásnuby, svatba, výročí...to všechno jsou zcela výjimečné okamžiky, učiňte je výjimečnými od samotného začátku, maximálně ovlivněte výběr šperků, které se ponesou v duchu dané události a budou vám ji připomínat celý život. Zvážit všechna pro a proti, rozhodnout se pro ten nebo onen šperk můžete v Showroomu, kde vám krom jiného nabídneme:

  • Soukromí - v dnešní uspěchané době, kdy jsou metra a obchoďáky přeplněné k prasknutí je soukromí velice cennou komoditou. A pro výběr šperku je ho zajisté zapotřebí. Kde jinde než v soukromí si dokonale ujasníte, která kolekce Polomio šperků sedne vaší dlouho očekávané příležitosti. Chcete do toho konečně praštit? V soukromí vyberte ten nejlepší šperk, který vaše rozhodnutí zpečetí.
  • Nadčasový design- šperky Polomio nabízejí eleganci, romantiku a hlavně nadčasový design. Ať už potřebujete snubní nebo zásnubní prsten, prsten pro jakoukoliv událost, náušnice nebo přívěsek, můžeme vám zaručit jejich nadčasovost i po další léta.
  • Prohlídku šperků naživo - ani sebelépe vytvořená internetová nabídka šperků nepředčí setkání se šperkem naživo. V Showroomu vám ukážeme šperky naživo a šperk si vyzkoušíte. Třpyt šperků tak zažijete na vlastní oči.
  • Osobní a individuální přístup - při výběru celoživotního šperku jistě oceníte i osobní a individuální přístup, který vám v Showroomu nabídneme. Budeme naslouchat vašim potřebám, touhám i přáním, společně vybereme nebo vytvoříme šperk, který bude mít kousek z Vás.
  • Pevnou nabídku i individuální práci - snubní prsten pro budoucí novomanžele nebo zásnubní prstýnek pro nastávající si můžete vybrat z naší pevné nabídky Polomio šperků, hranice vašeho rozhodování však mohou jít mnohem dál, když se rozhodnete pro individuální práci. Vždyť výrobu šperku můžete mít pod vlastní taktovkou.
  • Názor odborníka - V Showroomu vám bude k dispozici odborník na slovo vzatý, který má s výrobou a prodejem Polomio šperků zkušenosti, zeptat se ho můžete na co jen chcete. Naším cílem je spokojený zákazník, který ze Showroomu bude odcházet s jasnou myslí a čistou představou o šperku, který bude jeho ruku, krk nebo uši zdobit dlouhou dobu.
  • Čas - čas je rozhodujícím faktorem pro řadu věcí. Zatímco k rozhodnutí vzít si jeden druhého dospěje řada párů během pár okamžiků, někteří k tomu musí dozrát během delší doby. Teprve až čas ukáže. Stejné je to i s výběrem šperků. Některý šperk se vám může zalíbit na první pohlédnutí, když však přistoupíte i k dalším kolekcím zjistíte, že se vám některé libí víc a nakonec můžete stejně dospět k tomu, jež vás zaujal na samém začátku. Právě proto vám k výběru a rozhodování poskytneme dostatek času neboť čas je klíčový.
Polomio Showroom aneb třpyt snubních prstenů na vlastní oči
Foto: polomio

Hledáte správný šperk pro vaši příležitost a chcete učinit jeho výběr dostatečně výjimečným? Přijďte k nám do POLOMIO Showroomu. Nabízíme i víkendové a večerní schůzky pro páry, jež mají zájem o šperky Polomio. Nabízíme čas, pohled odborníka, prostor pro váš názor, ukázku pevné i nabídku individuální práce, nadčasový design, zabavení vašich ratolestí, dostatečný parkovací prostor, ukážeme vám šperky naživo a budeme se vám věnovat. Showroom posouvá hranice výběru a rozhodování. Zákazníka nijak nelimituje a právě proto může být jedinečnou volbou. Nebojte se zažít třpyt šperků na vlastní oči, mějte jejich výběr ve vlastní režii. Společně vybereme šperk na míru vaší osobnosti.

 
 
Polomio Showroom aneb třpyt snubních prstenů na vlastní oči

Přečtěte si více