Marriage Guide online

Hledáte ty pravé svatební šperky?

Text: moshna.cz

PR text Svatba patří k nejkrásnějším okamžikům v životě. Každá z nás přemýšlí o všech detailech, aby se svatební den stal jedinečným zážitkem na celý život. A každá nevěsta chce také být tou nejkrásnější a zářit jako drahocenný šperk.

Hledáte ty pravé svatební šperky?Zobrazit galerii (5)
Foto: moshna.cz

Přesně pro takové příležitosti jsou ideální české stříbrné šperky MOSHNA, navržené a vyrobené v Česku, vytvořené s umem a láskou pro ty, kteří chtějí prožívat významné životní události, ale i drobné a obyčejné radosti. Značka v sobě snoubí solidnost, tradici i modernost.

Výjimečný design pro výjimečnou příležitost

Speciálně pro mimořádné chvíle je připravena kolekce Exclusive. V e-shopu www.moshna.cz si z této kolekce vyberete ten nejkrásnější doplněk ke svým pečlivě vybraným šatům, pokud hledáte výraznější šperk, ale i když chcete podtrhnout svůj něžný půvab. Šperky mohou být také krásným dárkem pro maminky snoubenců, budou i jim připomínat váš velký den.

Hledáte ty pravé svatební šperky?
Foto: moshna.cz

Nezapomeňte ani na družičky, poděkujte jim stříbrnou krásou. V e-shopu objevíte půvabné náušnice, různé typy přívěsků na řetízku, náramky, náhrdelníky. A jestli máte mezi družičkami malé princezny, také pro ně jsou připraveny něžné stříbrné šperky dětské kolekce Jungle Pinkee. Pokud si chcete připomínat svůj významný den netradičním způsobem, zaměřte se na vzpomínkové šperky. Můžete do nich vepsat svá jména, datum svatby i otisky prstů. Napište nám, vyřešíme, jak na to.

Hledáte ty pravé svatební šperky?
Foto: moshna.cz

O zdraví se obávat nemusíte. Šperky MOSHNA jsou vyrobeny s nejvyšší péčí v Česku, z kvalitního sterlingového stříbra 925/1000, neobsahují nikl či kadmium nebo další škodlivé látky. Povrch šperků je navíc opatřen ochrannou vrstvou čistého stříbra nebo rhodia. Díky tomu jsou nejen krásné, ale také antibakteriální a chrání před alergií.

Hledáte ty pravé svatební šperky?
Foto: moshna.cz
Hledáte ty pravé svatební šperky?
Foto: moshna.cz
 
 

Přečtěte si více