Marriage Guide online

Stříbrné snubní prsteny

Text: ok snubniprsteny

PR text Stříbrné snubní prsteny se opět vracejí do módy a stávají se stále populárnějšími. V oblíbenosti v letošní svatební sezóně dokonce překonaly i klasické zlaté prsteny. A vůbec se není čemu divit, kvalitní stříbrno s sebou totiž přináší celou řadu výhod.

Stříbrné snubní prsteny

Kvalita a krása za příznivou cenu

První výhodou, která zaujme, je nízká pořizovací cena ve srovnání se snubními prsteny z ostatních kovů. Na e-shopu www.ok-snubniprsteny.cz pořídíte nádherné stříbrné prsteny už od 2350 Kč. Pokud tedy prstýnky nejsou položkou, za kterou chcete utrácet, a přesto dbáte na kvalitu, snubní prsteny ze stříbra jsou ideálním řešením. A vůbec se nemusíte bát, že za nízkou cenu dostanete obyčejné kroužky.

Nádherný design a zdobení

Stříbro patří k nejlépe opracovatelným kovům, což se podepisuje i na vzhledu prstenů. Určitě se snadno zabavíte výběrem toho pravého vzhledu pro vás. Ať už toužíte po decentních kroužcích s jemným zdobením, výrazných tvarech nebo zářivých briliantech, ze stříbrných snubních prstenů si vždy vyberete to pravé.

Oblíbenými variantami jsou také kombinace stříbra s jinými materiály. Nádherné jsou například propojení stříbra a oceli nebo snubní prsteny ze stříbra a titanu.

Snadná údržba a nízké náklady

Další nespornou výhodou je jednoduchá péče o stříbrné šperky. Stříbro je sice poměrně měkký kov, snubní prstýnky ze stříbra si ale můžete nechat potáhnout vrstvou rhodia, která zabrání zacházení a oděrkám na prstenech. Snubáky pak stačí vyleštit jemnou tkaninou a prstýnky zazáří, jakoby byly nové.

Po pár letech nošení vezměte jednou za čas stříbrné snubní prsteny ke svému klenotníkovi, který je naleští pomocí profesionálních metod, případně obnoví ochrannou vrstvu na šperku. Úprava zase vydrží hezkou řádku let a nestojí skoro nic.

Vybírejte kvalitu

Jako vždy, i u stříbrných snubních prstenů platí, že není dobré podcenit kvalitu. Proto nakupujte u ověřených klenotníků a šperkařů. V e-shopu www.ok-snubniprsteny.cz najdete široký výběr kvalitních stříbrných i jiných snubních prstenů od prověřených dodavatelů za příjemné ceny. Šperky se chlubí certifikátem pravosti. Navíc ušetříte za poštovné i dárkové balení, vše od nás totiž dostanete zdarma.

 
 

Přečtěte si více