Marriage Guide online

Překvapivé poznatky o titanových prstenech. Tohle jste určitě netušili!

Text: IT STUDIO

PR text Viděli jste už stovky obchodů, prodejních rádců či příruček a pořád nemůžete nalézt své vysněné snubní prsteny? Možná jste jen celou dobu hledali na špatném místě. Existují totiž mnohem zajímavější a exotičtější materiály než zlato, stříbro či ocel. Některé jejich vlastnosti člověka opravdu mile překvapí. Vezměte si například titan!

S titanovým snubním prstenem směrem ke zdraví

Zní to poněkud přitažené za vlasy. Tento poznatek však stojí na pevných vědeckých základech. Lidským tělem denně prochází konstantní proud kladně i záporně nabitých částic. Ty jsou v ideálním případě vždy v dokonalé rovnováze. Problém však může nastat tehdy, kdy jsme po celý den vystaveni elektromagnetickému záření, jehož zdrojem jsou domácí či jiné elektronické spotřebiče. Ty tuto křehkou rovnováhu narušují a mohou nám tak přivodit bolesti hlavy, slabost či bzučení v uších.

Překvapivé poznatky o titanových prstenech. Tohle jste určitě netušili!

A co s tím mají co dělat titanové šperky? Dost! Díky svým silným ionizačním účinkům zajišťuje titan vyrovnané elektrické prodění v celém těle. Lépe, než kterýkoliv jiný kov tak dokáže bojovat s negativně působícím zářením z okolí. Pokud tedy trpíte častými bolestmi hlavy, dost možná to napraví každodenní nošení titanového snubního prstýnku titanového snubního prstýnku. Když už máte něco nosit každý den, ať vám to prospěje!

Potomci bohů pro každého

I přes své bezkonkurenční užitné vlastnosti (název kovu nevychází z řeckého slova pro děti bohů jen náhodou) jsou titanové snubní prsteny ekonomicky výhodnou koupí. Jejich nízká cena pramení zejména z jednoduchého výrobního procesu. Na rozdíl od klasických drahých kovů se v přírodě nachází ve formě, kterou lze lehce a levně zformovat do snubního prstenu. Za skvělé ceny tak pořídíte i titanové prsteny s rytinami nebo drahými kameny.

Překvapivé poznatky o titanových prstenech. Tohle jste určitě netušili!
 
 

Přečtěte si více