Marriage Guide online

Snubní prsten s pamětí

Text: Mgr. Michaela Vadová

Přáli byste si mít jistotu, že na výročí svatby nikdy nezapomenete? Žádné hádky, žádné trapné situace a to vše jen díky chytré vychytávce – snubnímu prstenu s pamětí (Chytrý prsten).

Snubní prsten s pamětí

Se zapamatováním výročí a důležitých dat většinou nemají problém ženy, ale spíše muži. Klasickou situací bývá pro někoho zanedbatelné, pro někoho fatální zapomenutí na den výročí svatby. Je-li pro vás výročí svatebního dne důležitou událostí a chcete jej pravidelně připomenout a oslavit, máme pro vás jedinečný tip…

Na první pohled je to krásný snubní prsten, ale ve skutečnosti chytrý kroužek nabízí víc. Prsten má integrovanou speciální technologii, která převádí teplo ruky na elektrickou energii pro napájení malého mikročipu hodin. Tento systém se nachází uvnitř prstenu a pamatuje na den výročí za vás. Jste-li typ, který na výročí pravidelně zapomíná, bude snubní prsten s pamětí tím pravým pomocníkem pro vás.

Jak funguje

Při objednávce prstenu zadáte datum svatebního dne. Celý systém funguje tak, že 24 hodin před tímto významným dnem se začne prsten díky technologii „Hot Spot“ ohřívat na teplotu 49°C. Tato teplota je dostatečně vysoká, abyste si všimli a zaregistrovali důležité upozornění, ale zároveň je vyloučeno, aby prsten způsobil popálení. Nahřívání vnitřní strany prstenu probíhá každou hodinu po celých deset minut, takže určitě nezapomenete koupit květinu, bonboniéru nebo jiné propriety. Nebojte se, pálení je tak intenzivní, že jej nelze ignorovat.

Design

Prsten je k dostání v sedmi provedeních a samozřejmě v různých velikostech. Můžete si vybrat z 14ti karátového bílého nebo žlutého zlata. Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli zvolit žlutý nebo bílý vzhled, zvolte kombinaci obou vzhledů. Prodávají se exkluzivní lesklé i moderní matné varianty povrchu.

Údržba prstenu

Samozřejmě je prsten vodotěsný, bezúdržbový a odolný proti nárazu. Výrobce na prsten poskytuje doživotní záruku, takže se výborně hodí i pro velmi akční zapomnětlivé manžele.

Proč si předem neušetřit hádky o zapomenutém výročí svatebního dne?

 
 

Přečtěte si více