Marriage Guide online

Svatební den Farnoshy a Arildy

Text: Andrea Hanušová

PR text Farnosh a Arild jsou párem, který si každý zamiluje od první chvíle. Pár, který se tak moc miluje, který tvoří nádhernou rodinu se svými třemi dětmi. Nejmladší, sladká Estelle Leona, se narodila krátce poté, co začali plánovat jejich svatbu v Praze.

Žijí v Norsku, ale pocházejí oba z jiných zemí, takže jejich svatba byla krásným mixem hostů z Norska, Srí Lanky a Iránu.

Arild přijel do Prahy poprvé se svým nejlepším kamarádem, aby vybrali lokality. Rozhodoval se mezi Villou Richter a hotelem Carlo IV. Boscolo, krásná místa s naprosto odlišným designem a konceptem. Zamiloval se do luxusu hotelu Boscolo, ale také do krásného výhledu a stylu Villy Richter. Pak tedy nebylo nic jednoduššího, než si zarezervovat vilu na předsvatební večeři a Boscolo hotel na svatební den. Druhá předsvatební schůzka pak již byla i s Farnosh a jejich nejmladší dcerou, aby řešili detaily – ochutnali jídlo, vybrali květiny, hovořili s oddávajícím atd.

Barvami svatby byla černá a bílá s trochou růžové. Obřad se konal v překrásném lobby, kde je spousta zlatých prvků, květiny tam byly bohatší a v moderním sále Opera, který byl využit na večerní oslavu, pak více minimalistické. Villa Richter byla vyzdobena květinami ve veselých letních tónech.

Páteční večer začal drinkem v Boscolo hotelu a historická tramvaj pak přiblížila hosty k Ville Richter. Zastavila na Pražském hradě, kterým hosté prošli. 3-chodové menu bylo doprovázeno příjemnou hudbou, několika proslovy a kolem půlnoci nastal čas odejít.

Farnosh strávila ráno společně se svými kamarádkami, užívajíc si služeb vizážistky a šampaňského. Děti byly v dobrých rukou prarodičů a tak si i Arild užíval příprav.

Svatební den Farnoshy a Arildy

Každý plakal, když Farnosh vstoupila s družičkami a dětmi. Všichni vypadali tak nádherně! Bylo to velice emocionální, speciálně pro Arilda. Smyčcové kvarteto doprovázelo obřad, Arildova sestra jako překvapení zahrála na klavír a zazpívala. Známá skladba Happy od Colina Pharrela pak zazněla při odchodu.

100 balonků vyletělo do vzduchu po obřadu a předtím, než si hosté odpočinuli před večerní oslavu, zamávali novomanželům, odjíždějícím v historickém voze na fotografování po Praze.

V pět hodin odpoledne se hosté opět sešli v lobby na cocktail. Mnoho zábavy bylo i díky Smileboxu, který se každému líbil. Hosté i podepisovali kartičky na strom přání, chůvy pomáhaly s dětmi a smyčcové kvarteto hrálo další skvělé songy, od klasických po Metallicu, Jamese Bonda nebo Mission Impossible.

Večeře následovala asi po dvou hodinách a důležitou částí byly proslovy. V Norsku je krásná tradice – jakmile si jeden z novomanželů na chvíli odskočí, všichni muži nebo ženy přijdou k jejich stolu a políbí nevěstu či ženicha. Tolik polibků!

Farnosh dala speciální dárek Arildovi – společně s družičkami mu zazpívaly skladbu a musíme uznat, že Farnosh je skvělým rapperem!

Naprostý úspěch sklidila kapela April, hrající hlavně cover songs. První tanec byl opět plný emocí a lásky. Po kapele začala videodiskotéka. A nesmíme zapomenou svatební dort – černobílá krása, která byla tak dobrá!

Nepamatujeme si, kdy párty skončila, ale bylo to hodně dlouho po půlnoci. Farnosh a Arilde, zůstaňte jací jste!

 
 

Přečtěte si více