Marriage Guide online

Rozlučka se svobodou - Dámská jízda a našich 6 TIPŮ

I ženy mají své dny. A tím vaším dnem, plným zážitků a nezapomenutelných chvil, nemusí být jen svatební den, ale také rozlučka se svobodou.

Rozlučka se svobodou - Dámská jízda a našich 6 TIPŮ

Jak to dělají holky?

Ženy mají všeobecně jinou představu o zábavě, jak muži a tak jsme připravili pár tipů, jak prožít vaši rozlučku, spolu s vašimi kamarádkami.

1. Nechte o sebe pečovat

Zajít si společně na masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru a ,,pokecat" o všem možném i nemožném, bude relax pro tělo i duši.

2. Miss mokré tričko

Wellness, bazén, vířivka, nějaké ty lázeňské procedury, to zní opět jako ráj. Odpočinete si, uvolníte napjaté nervy, ale můžete si i jako malé holky naplno užít vodních radovánek, jízdu na tobogánu a podobně.

3. Lék pro každou ženu

Tím je kromě kosmetiky, zkrášlování se a wellness kúry, také nakupování. Zahrajte si na nákupní maniačky a vyjděte si do obchodního centra. Dejte si tam dobrý oběd, odpoledne kafe a zákusek a užívejte si to. Sama moc dobře víte, že nakupování s mužem taková zábava není – spěchá domů a neužívá si to tak, jak by jste si to chtěla užívat vy.

4. Romantická podívaná

Zajděte s holkami do kina na film, na který by jste svého miláčka normálně nedostala. Spolu s velkým popcornem a colou to pak určitě bude ,,to pravé ořechové".

5. Den pro gurmány

Nejen muži rádi degustují. Objednejte si oběd, či večeři, spolu s ochutnávkou vín a skvěle se najíte, napijete a pobavíte se!

6. Jako za mlada

Každý si rád hraje. Muži měli svůj fotbal a jiné adrenalinové sporty, vy si můžete hrát také. Kromě zmiňovaného řádění například v aqvaparku, si zajděte na 5D kino, kde zažijete spoustu legrace. Zlákat vás může i nějaké herní centrum, jako je laser game, či skákání na obrovských trampolínách, někde v lanovém centru. Zaručeně se tak vyřádíte a skvěle pobavíte – jen pozor na úrazy!

Užijte si svou rozlučku se svobodou, jak se sluší a patří! A pamatuje, že slušné holky chodí domů za světla (nebo za svítání… ).

 
 

Přečtěte si více