Marriage Guide online

Romantická svatba v Řecku

Text: Greece Tours
Romantická svatba v ŘeckuZobrazit galerii (4)
Foto: Greece Tours

Příjemným zakončením pěkné svatby by nesporně měly být líbánky. Jsou nejen zahájením společného života, ale nakonec i zaslouženým odpočinkem po často poměrně únavných svatebních přípravách a oslavách. Spoustu romantických míst pro nerušené soukromí, ale i poznávání, zábavu, sport a dobrodružství, budete-li po něm toužit, nabízí Řecko a řecké ostrovy. Exotické scenérie vás čekají v dosahu již necelých tří hodin letu.

Oblíbeným cílem novomanželů nejen z celé Evropy, ale i zámoří, je ostrov Santorini s bílými domky a modrými kupolemi kostelíků. Nabízí se ale samozřejmě široká škála zájezdů na dalších místech v příjemných hotelech nebo studiích, ukrytých v tichých zahradách při mořském pobřeží, kde si můžete nerušeně užívat čas strávený ve dvou. Některé hotely na řeckých ostrovech, jako např. Lindos Blu na Rhodosu nebo Grecotel Eva Palace na Korfu jsou přímo určené pro pobyty jen dospělých..

Většina hotelů poskytuje novomanželům na uvítání víno, ovoce, drobné upomínkové dárky, soukromí s jacuzzi apod. Ceny zájezdů jsou v různých relacích, podle standardu objednaných služeb. Ubytování lze zajistit v objektech všech kategorií a také v řadě typů pokojů od nejjednodušších po novomanželská apartmá s privátním bazénem. Můžete si objednat zájezd jen se snídaní a večer pak ochutnávat místní speciality a lahodné řecké víno v tavernách na pobřeží nebo si zvolit stravování formou all inclusive včetně zajištění nápojů po celý den.

Pokud si třeba z časových důvodů nemůžete dovolit delší pobyt, lze si svůj zájezd vybrat i z nabídky prodloužených víkendů. prodloužených víkendů

Je-li to jen trochu možné, vyjdou vám v cestovní kanceláři Greece Tours vstříc i se zajištěním termínu zájezdu podle vašich možností, tak abyste mohli odletět hned následující den po svatebním obřadu anebo v jiném datu, které si zvolíte.

Tip pro svatebčany

Napadlo vás kolik místa zaberou v mladé domácnosti zaberou ztrojené žehličky, pestré utěrky a jiné nevydařené svatební dárky rozněžnělých příbuzných? Buďte originální: darujte svatební cestu do Řecka, zážitek, na který se nezapomíná. Máte-li obavy z ceny nebo z toho, že nebudete umět vybrat, kupte jednoduše Dárkové poukazy v cenách od 1000 Kč, zcela určitě je neschovají pod postel.

 
 
Romantická svatba v ŘeckuRomantická svatba v ŘeckuRomantická svatba v Řecku

Přečtěte si více