Marriage Guide online

Exotická svatba u moře je mnohdy levnější varianta

Text: Karin Hanzlíková

Plánujete svatbu a zdají se vám svatební přípravy zbytečně zdlouhavé a nákladné? Vezměte se v exotické destinaci u moře! Svatbu je zde možné pořídit již od 100 000 Kč.

Exotická svatba u moře je mnohdy levnější varianta
Foto: Karin Hanzlíková

Vždyť je to jen jeden den, který vás vyjde průměrně na 200 000 Kč, pokud tedy zrovna nemáte svatbu na vlastní zahradě a už měsíc nepečete řízky… Co takhle si to užít se vším všudy? 7 dní absolutní romantiky můžete rovnou spojit i se svatební cestou a to vše bez starostí a zbytečného stresu. Spojte příjemné s užitečným a vezměte se v exotické destinaci u moře! Svatbu je zde možné pořídit již od 100 000 Kč.

Exotická svatba není pro každého, ale páry, které jsou dlouho spolu, nebo z nějakého důvodu nechtějí mít velkolepou svatbu v Čechách, volí právě exotiku, která je pro ně naprosto dokonalá a bez starostí. Svatby v ČR a SR jsou legálně uznávány, pokud proběhnou na ostrovech Mauricius, nebo na Seychelách. Se všemi doklady vám ráda pomůže paní Jana Nováková – majitelka společnosti Dovolená snů, která se na exotické dovolené a svatby v zahraničí na míru specializuje. Její vyprávění o všech zemích, které nabízí možnost svatby v zahraničí je naprosto autentické a troufám si říci, že vám poradí tu správnou destinaci, kde se budete cítit skvěle a přesně podle vašich představ. Dokáže pro nevěsty navíc zajistit i slevy na ubytování 20 – 100% v některých resortech, které její cestovní kancelář na svatby zajišťuje. Příjemné bonusy a rozmazlování Vás čekají i v dalších destinacích, jako jsou např. Maledivy, Malajsie, Zanzibar, Réunion, Mexiko či Jihoafrická republika…

Pokud toužíte mít svatbu v tyrkysových zátokách, na bílém písku a svěžích zahradách, je pro vás svatba na Mauriciu to pravé. Ostrov Mauricius je naprostým klenotem Indického oceánu. Lidé jsou zde usměvaví a na své si zde přijdou jak zamilované dvojice, tak rodiny s dětmi, nebo třeba i vášniví golfisté. Na tomto ostrově doslova pochopíte význam slova tropický ráj, protože vůně a barvy, které vás budou obklopovat, už nikdy nezapomenete a vždy se sem budete rádi vracet. Svatbu snů zde můžete strávit buď na jednom místě, nebo můžete zvolit kombinaci severu a jihu ostrova, nebo např. zakomponovat výlet i na sousední ostrov Réunion.

Pro milovníky opravdového soukromí a klidu jednoznačně doporučuji zvolit svatbu na Seychelských ostrovech, které jsou doslova rájem na Zemi. Svoji svatbu zde můžete prožít na liduprázdných bílých plážích s žulovými balvany, kde vás budou obklopovat jen palmy, které jsou tak typické pro tyto ostrovy. Na Seychely pak doporučujeme si nechat sestavit plán, kde můžete zkombinovat dva, nebo více ostrovů. Mezi tyto ostrovy patří Mahé, Praslin, La Digue nebo řada mikro-ostrovů. Díky kombinaci ostrovů budete mít šanci poznat život místních seychelanů a také krásu a jedinečnost místní přírody.

Pro svatbu, nebo třeba svatební cestu bychom vám dále doporučili, jako vhodnou variantu, Mexiko, které je perlou Karibiku. Mexiko na svatbu je destinací, která nadchne doslova každého. Na žádném jiném ostrově nenajdete zároveň džungli, vyprahlé pouště s obřími kaktusy a vysoké hory se zasněženými vrcholky. Svatba v Mexiku není nijak finančně náročná a to i vzhledem k tomu, že většina hotelů nabízí all - inclusive. Největším lákadlem v Mexiku je poloostrov Yucatan. Zde naleznete dlouhé pobřeží, které je lemováno překrásnými plážemi s jemným bílým pískem, kde jako kontrast působí tyrkysové Karibské moře a zároveň bujná tropická zeleň. Podél celého východního pobřeží Yucatanu se táhne druhý největší bariérový útes na světě, kde zažijete opravdu nádherné scenérie pro váš svatební obřad. Pro ty, kteří nechtějí strávit celou svatbu na pláži, nabízí Yucatan opravdové skvosty historických památek a archeologie – pradávné Mayské památky obklopené jedinečnou přírodní scenérií a všudy přítomné džungle.

Na závěr bych jen ráda dodala, že pokud se vám naše varianta s exotickou svatbou líbila, ale už máte svoji svatbu naplánovanou v ČR, tak nemusíte být smutní, protože v každé dobré cestovní kanceláři vám budou umět naplánovat v podobném duchu i svatební cestu, nebo např. i výročí svatby.

 
 

Přečtěte si více