Marriage Guide online

Svatební den na zámku Karlova Koruna

Text: Michaela Vadová

PR text Svatby již dávno nejsou jen záležitostí tradičních obřadních místností městských úřadů. V poslední době jsou velmi oblíbené památkové objekty, hrady a zámky. Zámek Karlova Koruna má nejen nezaměnitelné kouzlo, ale také nabízí snoubencům nové služby...

Svatební den na zámku Karlova KorunaZobrazit galerii (2)
Foto: Karlovo Koruna

Malebný barokní zámek Karlova Koruna se vypíná v Chlumci nad Cidlinou a je jako stvořený pro romantickou svatbu. Zámek svou krásnou zahradou a velkolepým Mramorovým sálem láká nevěsty k prožití svého svatebního dne. Snoubenci mohou využít i zámecké oranžerie v empírovém stylu s venkovní kašnou či malou barokní kapličkou.

Zájemci o svatební obřad mají na zámku k dispozici veškerý servis. Mohou využít prostor zámku nejen pro svatební obřad, ale také jako překrásné místo pro svatební hostinu. Pro milovníky venkovních prostor může zámek poskytnout party stan na romantickou letní svatební hostinu.

Svatební den na zámku Karlova Koruna
Foto: Karlovo Koruna

V roce 2014 zámek uvedl novinku: svatební balíčky s přídavnými službami. Snoubenci tak mohou mít svatbu bohatší o speciální květinovou výzdobu dle svého přání či krásné fotografie ze zámeckých komnat. Další novinkou jsou konzultační soboty, na kterých svatební konzultantky poradí zájemcům o svatbu s její přípravou a přiblíží průběh svatebního obřadu na zámku.

Více informací a inspirace na www.karlovakoruna-zamek.cz a také na webu www.kinskycastles.com

 
 

Přečtěte si více