Marriage Guide online

Paspův sál, krásné svatební místo v Praze

Text: Petr Kollman

PR text Paspův sál je svatební místo s českou kuchyní v unikátních prostorách pivovaru Staropramen na Andělu a navíc je zcela zdarma!

Paspův sál, krásné svatební místo v Praze

Plánujete-li svatbu, která si bude žádat větší prostory pro pohodlí všech svatebních hostů a kompletní cateringový servis, pak právě Paspův sál může být jednou z možností. F&B Catering je součástí společnosti F&B Centrum, s.r.o., jejichž cateringovým centrem se staly právě historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí v prvním patře budovy pivovaru Staropramen. Unikátní prostory Paspova sálu jsou vhodné pro pořádání veškerých společenských akcí, soukromých oslav, firemních večírků a samozřejmě také svatebních hostin.

Proč právě Paspův sál?

Paspův sál nabízí krásné, původní historické prostory s kapacitou až 300 osob a dále pak Trnkův salonek z roku 1871. Z vlastní kuchyně v rámci restaurace Potrefená husa Na Verandách pak budete moci ochutnat skvělou českou kuchyni, splňující veškeré požadavky náročné moderní gastronomie. Cena tříchodového servírovaného menu se pohybuje v rozmezí od 349 Kč, formou rautu pak od 449 Kč na osobu. Naprostou exkluzivitou je exkurzní trasa pivovaru Staropramen s ochutnávkou piva, nebo třeba ojedinělá možnost příjezdu historickou tramvají až před vchodové dveře!

Prostory, pronájem sálu a využití cateringových služeb.

Celé centrum Na Verandách umožňuje pořádání firemních i soukromých akcí až do ojedinělé kapacity osmi set hostů. Ti pak mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, vzájemně propojených patrech společně s hudebním klubem PHENOMEN. Z vlastní kuchyně v rámci restaurace Potrefená husa Na Verandách pak společenskými prostory Paspova sálu. Za využití těchto prostor (zcela bez časového a hlukového omezení) navíc neplatíte žádné nájemné, účtuje se pouze za gastronomické služby. Ty jsou v rámci kompletního cateringu skutečně prvotřídní a naprosto profesionální, hudební klub Phenomen navíc zajišťuje veškerou exkluzivitu koktejlového baru a může být skvělým místem pro vaši posvatební afterparty.

Prohlídka pivovaru

Tuto tajemnou a strhující exkurzi odhalující jedinečný příběh skrytý pod světoznámou značkou Staropramen si zkrátka nemůžete nechat ujít, ani vy, ani vaši hosté! Čeká vás interaktivní prohlídka a cesta napříč časem přímo v historické budově pivovaru. Právě tady můžete využít i jedinečné příležitosti k získání originálních svatebních fotografií! Zároveň poznáte ukrytá tajemství sládka Paspy a vrátíte se na chvíli do tajemné, nanejvýš vzrušující historie pivovaru i našeho zlatého moku. Kdo by odolal?

Svatby na klíč

Samozřejmostí je možnost kompletního zajištění svatby od A do Z, tedy svatby na klíč. K dispozici je tu i restaurační terasa přímo v pivovarském dvoře s kapacitou až 50 osob, která se dokonale hodí k využití pro svatební obřad (k tomuto účelu je možné zajistit i altán ve vinici na nedalekém Albertově), jako prostor k podávání welcome drinků a canapé, grilování apod. Zapůjčí vám tu i základní aparaturu pro mluvené slovo a reprodukovanou hudbu, a to bez poplatku. Závěrem lze tedy bez nadsázky říct, že Paspův sál, se vším, co zajišťuje a nabízí, hravě splňuje požadavky moderních snoubenců na svatební den bez starostí. K hlavním výhodám patří také velmi vstřícné ceny a výborná dopravní dostupnost - metro B Anděl, tramvajová zastávka, vlaková stanice a autobusové nádraží Na Knížecí, včetně nočních spojů. Matrika Prahy 5 je vzdálena cca 100 metrů.

www.fbcatering.cz

 
 

Přečtěte si více