Marriage Guide online

Venkovní svatby rostou v žebříčku popularity

Text: Simona Valentová

PR text Novodobý trend v podobě svateb pod širým nebem, mít obřad či hostinu na kterémkoliv venkovním místě není v dnešní době nic složitého. Firmy specializující se na pronájem party stanů a svatebního vybavení dodají vaší venkovní svatbě věčný glanc.

Venkovní svatby rostou v žebříčku popularityZobrazit galerii (4)
Foto: stany4party.cz

Padesát tisíc svatebních párů každoročně vybírá „své“ místo na svatbu. Volba prostředí, ve kterém nevěsta s ženichem propojí své osudy, je bezpochyby jedním z klíčových rozhodnutí, jež před svatebčany stojí. Novodobý trend v podobě svateb pod širým nebem rozšiřuje škálu možného výběru. Nyní se totiž můžete rozhodnout mít obřad či hostinu na kterémkoliv venkovním místě, které je pravým zosobněním vašich soukromých tužeb. Firmy specializující se na pronájem party stanů a svatebního vybavení dodají vaší venkovní svatbě věčný glanc. Vydali jsme se po stopách doporučení jedné z nejrenomovanějších českých společností stany4party.cz (čti stany for party, pozn. redakce), která se v oblasti obřadů a hostin pod širou oblohou pohybuje jako ryba ve vodě. Pojďme se spolu s jejím majitelem Petrem Haasem, věnovat v několika příštích pokračováních tomuto tématu. Pojďme rozklíčit největší chyby, kterých se svatebčané dopouštějí. Nechme si od profesionála doporučit pár fíglů, na něž se nevyplatí zapomenout.

Jak praví jedno známé klišé: tisíce osob, tisíce přání. Ano, lidské povahy jsou rozlišné a co se venkovních svateb týče, těžko hledat dvě shodné představy. Pohádková svatba v zámeckém parku, tradiční obřad na venkovské zahradě nebo dokonalý servis v golfovém resortu? Party stany se dají postavit téměř všude a různým představám se dá vyhovět prostřednictvím rozlišného druhu vybavení – od velkoprostorových stanů s luxusními nebesy doplněné svítícím LED parketem a skleněnými dekoracemi, až přes touhu prožít ve stanu nevázanou zahradní party.

Svatba a akce pod širým nebem - vždy ve vaše, stylu!

„Disponujeme širokou nabídkou veškerého vybavení a je jen na svatebčanech v jakém stylu svatbu pojmou. Shánění židliček, koberců, slavobrány, stolů, dekorací a desítek dalších věcí - to vše pro ně zajistíme my. Vždy je ale zapotřebí mít na mysli mokrou variantu, proto tím nejhlavnějším je party stan “, doplňuje výčet pan Haas. Velkoprostorové stany zajistí kompletní zázemí na svatební obřad, hostinu i svatební party. Společnost stany4party.cz proto disponuje nejen party stany různých velikostí a tvarů, ale půjčuje i různé vybavení jako:

  • Mobilní podlahy a taneční parkety
  • Pódia, ozvučení, osvětlení
  • Nábytek – stoly, židle, osvětlení
  • Lounge sezení, mobilní bary
  • Cateringové vybavení
  • Svatební dekorace

Nabídka svatebčanům na míru

Svatba se vždy plánuje několik měsíců dopředu. Výjimkou nejsou ani venkovní svatby, jak dokládá i majitel společnosti: „Se svatebčany několikrát nezávazně konzultujeme jejich představu o svatbě. Individuálně dle požadavků místa konání, počtu hostů a bohatosti vybavení sestavujeme nabídky na míru. A stejně je pak několikrát přepracováváme“. Ano, spolehlivost, unikátní nápady a pečlivost, to jsou hlavní přednosti letitých zkušeností, kterými společnost stany4party.cz disponuje.

To dokládá i zkušenost Markéty a Filipa, jimž tato společnost stavěla svatbu na venkovském mlýně blízko Jemnice. „Máme rádi přírodu, proto volba svatby na venkově byla jasná. Mlýn však nemá žádnou společenskou místnost, proto jsme se rozhodli pro party stan. Několik měsíců dopředu jsme s firmou stany for party řešili terén, volbu podlahy, velikosti stanu atd. Stan nakonec předčil naše očekávání a naši hosté z něj byli unešení.“

„Pro svatebčany, kteří stále váhají kvůli ceně a neumí se zorientovat ve výčtu vybavení, nabízíme výhodné svatební balíčky.“, zakončuje náš rozhovor pan Haas.

 
 
Venkovní svatby rostou v žebříčku popularityVenkovní svatby rostou v žebříčku popularityVenkovní svatby rostou v žebříčku popularity

Přečtěte si více