Marriage Guide online

Toužíte po luxusní svatbě, své sny můžete jednoduše splnit

Text: Karin Hanzlíková

Toužíte po luxusní svatbě? V Grand Hotelu River Park v Bratislavě si své sny můžete jednoduše splnit. Nenechali jsme si ujít možnost osobně navštívit krásné prostory Grand Hotelu River Park v Bratislavě. Osobně jsme vyzkoušeli krásné svatební apartmá a servis spojený s pořádáním svateb. Pojďte se s námi zasnít¨.

Toužíte po luxusní svatbě, své sny můžete jednoduše splnit
Foto: Hotel Grand River Park Bratislava

Když jsme dostali do Marriage Guide pozvání do Grand Hotelu River Park v Bratislavě, neváhali jsme ani minutu. Svatby v tomto hotelu jsou totiž doslova legendární. Tento designový hotel na břehu Dunaje v sobě snoubí luxusní moderní vzhled s bohatou historií Bratislavy. Bratislava byla v období 16-17 století hlavním městem Rakouska-Uherska a celý hotel je inspirován panovnicí Marií Terezií. Oblíbenou květinou této panovnice byla růže, která je dodnes symbolem hotelu. Růže nádherně doplní luxusní sály a jsou zde vhodným doplňkem jak pro velkolepé svatby, tak i menší a uzavřenější.

V případě, že se rozhodnete svoji svatbu, nebo rozlučku se svobodou zrealizovat právě v Grand Hotelu River Park, tak určitě zažijete ty nejlepší zážitky ve svém životě.

Už při příjezdu do hotelu ucítíte závan luxusu, který vás pohltí hned na recepci. Recepční jsou milé a usměvavé slečny, které ovládají hned několik jazyků a ochotně vám se vším pomohou. V případě, že zde plánujete rozlučku se svobodou, můžete jí oslavit v jednom z nádherných sálů, kterými hotel disponuje. V restauraci Riverbank Restaurant, pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Žídka, si vychutnáte opravdu skvostné menu. Lahodný drink si dáte v místním Lobby Lounge baru a relaxovat můžete v Zion spa luxury v nádherném bazénu s výhledem na Bratislavu.

Pokud jste se rozhodli, že zde mimo rozlučky se svobodou uspořádáte i svatbu, tak teprve máte vyhráno. Hotel disponuje kromě již zmíněných nádherných sálů také velikou terasou, kde je možné uspořádat svatební obřad, dále zde máte výhodu v místní svatební koordinátorce, která se o vás královsky postará nejen v den svatby, ale pomůže vám celou svatbu naplánovat do nejmenšího detailu. A to ať už váháte nad výběrem dekorace, květin, svatebním fotografem, kameramanem, nebo potřebujete jen zařídit pronájem limuzíny na vaši svatbu. Jako pozornost nabízí hotel všem svým svatebčanům ubytování ve svatebním apartmá s královskou snídaní až do postele na požádání. Na svatební focení poskytuje hotel k dispozici prezidentské apartmá, které je tím nejluxusnějším na Slovensku. V tomto apartmá bydleli ti nejznámější sportovci, umělci a politici. Mezi slavné hosty patří např. skupiny Depeche Mode, Prodigy, zpěváci Sting, Tom Jones, Robie Williams, a nebo tenista Novak Djokovič. Důkazem jejich pobytu jsou fotografie umístěné v kuřáckém salonku Churcill Cigar Club, který ocení zejména pánové.

Své hosty v hotelu zabavíte vždy. Ať už oslavujete rozlučku se svobodou, nebo svatbu, nebo jen odpočíváte s pár přáteli den před svatbou. Můžete využít například kurzu míchání koktejlů v Lobby Lounge, nebo jen budete relaxovat v Zion spa luxury, můžete uspořádat koktejlový večírek přímo ve Vašem apartmá, zahrát si tenis, dámy mohou navštívit místní salon krásy, využít běžecké dráhy, nebo si třeba vypůjčit kola. Vaši hosté, ale především vy na vaši svatbu, nebo rozlučku se svobodou v Grand Hotelu River Park, nikdy nezapomenete a o to přece jde nejvíc. Pamatovat si váš jedinečný den v tom nejkrásnějším světle.

A když oslavy skončí, jistě oceníte bohatou snídaní, kde si můžete hned při příchodu vychutnat smoothie ze sezónního ovoce, domácí jogurty a müsli, nebo např. vejce benedikt, či nejrůznější sladké pečivo, které pečou vždy přímo v hotelu.

Pro volné termíny kontaktujte svatební koordinátorku v hotelu meetings@grandriverpark.com, nebo na telefonním čísle +421 2 3223 8222.

Více informací naleznete na: www.grandriverpark.com

 
 

Přečtěte si více