Marriage Guide online

Svatební místo roku 2016 aneb nejlepší místa na svatbu v ČR

Nemáte ještě vybrané vhodné místo pro Vaší svatbu? Nechte se inspirovat nejstarší soutěží, která mapuje a hodnotí česká svatební místa. Třeba na některém z nich budou mít ještě volné termíny pro Vaší svatbu :)

Svatební místo roku 2016 aneb nejlepší místa na svatbu v ČR

Máme za sebou již pátý ročník soutěže o nejlepší Svatební místo roku 2016 a i tentokrát vám přinášíme zajímavé výsledky. Soutěž vznikla ve spolupráci svatebního magazínu Marriage Guide a největšího podzimního svatebního veletrhu, Svatební Expo, které opět proběhlo v pražském hotelu International. Cílem pořadatelů soutěže je porovnávat a objektivně hodnotit místa, která nabízí snoubencům kompletní svatební servis.

Na základě veřejného SMS hlasování, které probíhalo od 1. října do 11. listopadu 2016 získal největší počet hlasů a první místo v soutěži svatební místo roku Romantický hotel Mlýn Karlštejn, s počtem 5819 hlasů. Gratulujeme!

Přehled dalších umístění:

2.místo – Zámecká resaturace Štáblovice s počtem hlasů 5660

3.místo – Yard Resort s počtem hlasů 1536

4.místo – Barokní statek Benice a hřebčín Favory s počtem hlasů 109

5.místo – Hotel Ermi s počtem hlasů 71

Odborná porota, složená z předních českých svatebních profesionálů (Martin Dobeš - PragueWeddings, Svatební Expo, Svatby.cz, EWA, Petr Kollman - vydavatel Marriage Guide, Petr Pelucha - svatební fotograf, Tomáš Havlík - Zakladatel portálu SvetSvateb.cz, autor 1. českého svatebního e-booku, Ondřej Bambous - ředitel portálu Svatba.cz) rozhodla o nejlepších svatebních místech v pořadí:

1. místo - Mandarin Oriental Prague

2. místo - Zámek Liblice

3. místo - Hotel Gold Chotoviny

Luxusní místo roku - Mandarin Oriental Prague

Pohoďácké místo roku - Villa Voyta Hotel & Restaurant

Nováček roku - Santini Garden

Hrad/zámek roku - Hrad Červený Újezd

Děkujeme všem hlasujícím a gratulujeme vítězům!

NOMINACE DO DALŠÍCH ROČNÍKŮ SOUTĚŽE SVATEBNÍ MÍSTO ROKU

 
 

Přečtěte si více