Marriage Guide online

Svatba na barokním statku Benice

Text: Barokní statek Benice

PR text Milí budoucí novomanželé, rádi byste svou svatbu pojali originálně a netradičně? Přejete si, aby Vaše svatba probíhala v romantickém stylu a prostředí? Sníte o kočáře taženém dvojspřežím ušlechtilých koní?

Svatba na barokním statku BeniceZobrazit galerii (5)
Foto: Barokní statek Benice

Dovolte, abychom Vám představili zajímavou možnost pro uspořádání Vaší svatby, od obřadu na Zámku Konopiště přes svatební hostinu až po odpolední a večerní zábavu. Právě to Vám nabízí unikátní prostory Barokního statku Benice, který se nachází kousek za Prahou.

Vaše svatba na statku Benice proběhne v krásném prostředí této citlivě zrekonstruované barokní památky, pro nevšední fotografie, zábavu i zážitky během Vašeho slavnostního dne jsou Vám u nás k dispozici starokladrubští koně z našeho chovu. Svatební obřad je možné uspořádat přímo na pohádkovém Zámku Konopiště nebo u nás, na malebném, květinami vyzdobeném nádvoří hřebčína. Obřad pro Vás zajistíme, dle Vašeho přání, civilní nebo církevní.

Hostina může probíhat v prostorách nádvoří či starobylého špejcharu, menším svatbám, do 30 osob, je k dispozici také barokní světnice, k večerním rautům patří nepochybně i grilování na nádvoří. Výhodou umístění Barokního statku Benice je ničím a nikým nerušená samota, statek je k dispozici pouze pro Vás a rozhodně si nebude nikdo stěžovat na rušení nočního klidu.

Okouzlující jsou i rozsáhlé udržované okolní pozemky umožňující pořízení nevšedních fotografií v krásné přírodě u stáda ušlechtilých koní, sportovní aktivity a parkování pro neomezený počet vozů. Doporučujeme projížďky krásnou přírodou v sedle i kočáře, zábavné soutěže, zábavou pro děti budou poníci, oslíci i další zvířátka našeho MiniZoo.

Skvělá kuchyně a náš tým Vám splní všechna Vaše přání a pomohou Vám prožít nezapomenutelný den s krásnými vzpomínkami.

 
 
Svatba na barokním statku BeniceSvatba na barokním statku BeniceSvatba na barokním statku BeniceSvatba na barokním statku Benice

Přečtěte si více