Marriage Guide online

Svatba na golfovém hřisti - Hluboká nad Vltavou

Text: Bc. Tereza Kadlecová

PR text Golf – hra nejen pro gentlemany, ale také originální svatební téma pro všechny milovníky a milovnice tohoto elegantního sportu.

Svatba na golfovém hřisti - Hluboká nad VltavouZobrazit galerii (2)
Foto: Bc. Tereza Kadlecová

Ano na greenu

“Ano“ se na greenu rozléhá třeba po pěkné ráně nebo po puttu do birdie. „Ano“ ale mohou na greenu také vyřknout snoubenci při svém svatebním obřadu. Svatba na golfu není ve světě ničím neobvyklým, ale přesto je velice originální a nabízí mnoho zajímavých možností! Milujete golf? Inspirujte se golfovou svatbou…

Golf blízko Vltavy

Golfové hřiště v Hluboké nad Vltavou je vyhledáváno pro krásné panorama, které nabízí zámek na vztyčující se skále nad hřištěm. Ve Váš svatební den jistě oceníte tento krásný výhled. Perfektně střižený pažit, zámek a svatební výzdoba promění Váš svatební obřad v nezapomenutelný. Místní golfový klub nabízí možnost uspořádání svatební hostiny na kryté terase, během dne můžete své hosty zapojit do svatebního turnaje nebo využít golfový vozík pro romantické fotky.

Golfová svatba

Svatba na golfovém hřisti - Hluboká nad Vltavou
Foto: Bc. Tereza Kadlecová

Golf se může prolnout i do svatební dekorace. Zeleno-bílá barevná kombinace výzdoby a golfové míčky například ve svatební kytici nebo jako jmenovky u svatebního stolu budou originálním překvapením pro všechny svatební hosty. Při obřadu pronesou snoubenci své svatební sliby. Ženich slibuje zlepšení handicapu a nevěsta naopak nebude bránit svému nastávajícímu v trénování.

Originální nápad – svatební den na míru

Stylový svatební den bez starostí a kompletní servis zajistí svatební koordinátorka Bc. Tereza Kadlecová, www.svatba-hluboka.cz www.svatba-hluboka.cz

 
 

Přečtěte si více