Marriage Guide online

Svatební Místo Roku 2012 - výsledky ankety

Svatební Místo Roku 2012 - výsledky ankety

Do ankety bylo celkem nominováno 40 svatebních míst z celé republiky. Hlasovalo se na portálu www.svatby.cz, a zasedla také odborná porota, která po dlouhých debatách a úvahách vybrala celkové vítěze, i vítěze pro jednotlivé kategorie.​​

Do poroty zasedli: Martin Dobeš PragueWeddings.com, Zdenka Janoušková Svatby.cz, Petr Kollman Marriage Guide, Světlana Uldrichová Báječná Svatba, fotograf Petr Pělucha, Tomáš Havlík Svět Svateb, Kateřina Arnoldová La Florista.

Vyhlášení výsledků proběhlo v rámci Svatebního Expa v pátek 9. 11. 2012 od 18:30.

Svatební Místo Roku 2012 - hlasování poroty

Chateau Mcely

Chateau St. Havel

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

Svatební Místo Roku 2012 - hlasování lidí

Na prvních patnácti pozicích se kromě výše uvedených vítězů v tomto pořadí umístili: Hotel zámek Berchtold, greenYacht hotel Prague, Panství Bechyně, Vrtbovská zahrada, Chateau Mcely, Restaurace Pension Vigvam, Hotel Villa Romantica, Zámecký Hotel Liblice, Romantický hotel Mlýn Karlštejn, Le Palais Hotel Prague, Restaurace U Čápa, Gruánd Resort Golf & Ski.

Svatební Hrad/Zámek Roku

Svatební Luxusní Místo Roku

Aria Hotel​​

Svatební Nováček Roku

Svatební Pohoďácké Místo Roku

Anketu budeme samozřejmě každoročně opakovat. Neváhejte příští rok nominovat právě vašeho favorita. Pro aktuální informace sledujte svatby.cz, nebo svatebniexpo.cz a mgmagazine.cz.

 
 

Přečtěte si více