Marriage Guide online

Svatba jako z pohádky

PR text Pohádková svatba je snem mnoha žen. Jak takový sen převézt do reality?

Svatba jako z pohádky

Je to den, který si budete chtít pamatovat celý život. Proto je tak důležité, jaké šaty si nevěsta oblékne, jak si učeše vlasy, jaký prstýnek jí ženich navlékne, jaká bude první polévka ze společného talíře a samozřejmě i to, jak kouzelná bude svatební noc. Kromě toho je třeba zařídit, kde a před kým si slíbíte věrnost na celý život, nesmí se zapomenout na kytice ve správném barevném tónu, na výzdobu, oznámení, pozvánky – je toho nad hlavu! A zcela samostatnou kapitolou je dokonalé svatební menu s koláčky, obrovským dortem a překrásně prostřeným stolem.

Není divu, že občas to ti dva nevydrží a radši si jen tak se svědky odskočí mezi prací na úřad, protože na organizaci velké svatby prostě nemají kapacitu. Přitom je to tak snadné! Pro tenhle nezapomenutelný den je jako stvořený Hotel Imperial. Vypíná se nad Karlovými Vary jako honosný zámek, s interiéry náročně vzkříšenými do krásy vytvořené legendárními výrobci nábytku ve stylu Sheraton, Chippendal nebo Adam. Jsou tu dvě restaurace, Café Vienna, Hudební salonek, Prezidentské apartmá i nádherné pokoje s pohodlnými postelemi. Tady se každá představa o dokonalé svatbě plní hned, stačí ji vyslovit a nic víc není třeba. Hotel Imperial vše zařídí.

Svatební obřad klidně může být pod širým nebem v parku, oběd vytvořený šéfkuchaři, kteří vařili pro řadu prezidentů i celebrit, v luxusní restauraci Paris a večerní zábava třeba ve stylovém Clubu Imperial, kde tak dobře zní živá hudba a nádherně se popíjejí originální míchané nápoje. A na závěr ještě chvilka klidu ve dvou, se sklenkou sektu v romanticky vyzdobené věžičce, kde se výhled na blikající město v údolí říčky Teplé zaryje do paměti jako nesmazatelná vzpomínka na nejkrásnější den vašeho života.

 
 

Přečtěte si více