Marriage Guide online

Svatba v Las Vegas? Proč ne!

Text: Filip Uhlíř
Svatba v Las Vegas? Proč ne!

Netradiční svatby se poslední dobou těší stále větší oblibě. Toužíte také po nevšedním zážitku? Svatba v Las Vegas je jednodušší, než si myslíte. Je zde nepřeberné množství kaplí, které nabízejí svatební balíčky od nejjednodušších až po sňatek s Elvisem, sňatek v autě nebo helikoptéře. Nápaditost zde nezná mezí.

Na samotný obřad nepotřebujete ani svatební oblečení, ale je samozřejmě vhodnější. Slova, která uslyšíte z úst reverenda: "z úřední moci svěřené mi státem Nevada Vás prohlašuji za muže a ženu" si budete pamatovat na vždy. Tento zážitek může být pouze vás dvou, nebo se o něj můžete podělit s rodinou a přáteli prostřednictvím přenosu přes Internet.

A kolik Vás sňatek v Las Vegas bude stát? Samotný obřad stojí pár tisíc, tedy asi tolik, jako večeře v dobré restauraci. Cena se samozřejmě navýší letenkou a ubytováním, nějaké kapesné do kasina je v Las Vegas téměř povinností. Na týdenní pobyt s ubytováním v luxusním hotelu včetně obřadu v kapli, kam Vás odveze stretch-limuzína, počítejte s částkou přibližně 100.000 Kč.

S následným uznáním sňatku v České republice není problém. Pokud si k zorganizování svatby najmete agenturu, vyřídí veškeré formality za Vás.

 
 

Přečtěte si více