Marriage Guide online

Naše pohádková svatba ve Villa Voyta

PR text Ráda bych vám přiblížila můj svatební den v krásné Villa Voytě.

Naše pohádková svatba ve Villa Voyta

Žádná doporučení přátel, internetové recenze ani kladná hodnocení snoubenců. Tohle místo jsme objevili úplnou náhodou. Od té doby se s manželem shodneme, že to nejlepší bývá někdy skutečně jen dílem náhody.

Vysněná svatba předpokládá hlavně klid a soukromí v romantickém prostředí, nejlépe někde v přírodě. Nikdo z nás nečekal, že takový kout najdeme přímo v Praze. Většina našich příbuzných a známých je z Prahy, proto...Secesní hotel Villa Voyta uprostřed vilové čtvrti na Praze 4 nám připadal jako sen.

Místo, kde se uzavřete před hlukem, prachem a frustrujícím shonem města, jako by se objevilo jen pro nás. Věděli jsme během pár okamžiků, že tohle je víc, než jsme čekali. Nemuseli jsme se dlouho rozmýšlet. V tomto romantickém prostředí se musí každá nevěsta cítit jako princezna.

Svatba jako na zámku

Neměli jsme zcela rozmyšlené detaily svatebního obřadu, hostiny, zábavy pro hosty. Svatba je prostě krokem do neznáma. Plánování a zařizování všeho kolem svatby je velkým krásným dobrodružstvím, avšak zatíženým nemalou zodpovědností. Proto nás oslovilo motto hotelu: "Přijďte a přejte si, to ostatní naplánujeme za Vás".

Naší prioritou byl především veškerý svatební servis na jednom místě, a to se nám splnilo. Každá nevěsta, stejně jako já, pak jistě ocení nejen služby kadeřnice a vizážistky přímo na místě, ale i zajištění květinové výzdoby a fotografa. Ihned nám tak odpadly starosti s jejich samostatným zařizováním.

V krásném hotelu s romantickou atmosférou se dá svatební apartmá očekávat, ale Villa Voyta dotáhla tuto představu k dokonalosti. Slunný svatební apartmán s romantickým výhledem do zahrady má rozlehlou terasu se samostatným přístupem právě odtud. Mohli jsme tak kdykoliv využít její prostory pro chvíle soukromí v průběhu celého dne i jako klidné místo pro novomanželskou snídani.

Svatební hostina byla požitkem

Svatební hostina ve Villa Voyta byla skutečně gastronomickým zážitkem, který všichni naši hosté uměli ocenit. V každém detailu svatební tabule a především pak vybraného menu čišela opravdová profesionalita, a zároveň individuální i procítěný přístup všech kolem nás. Užili jsme si skvělé jídlo a dokonalou atmosféru oslavy. Zdejší šéfkuchař nám bez problémů vyšel vstříc, od české svatební klasiky, až po exotickou kuchyni, ale především jsme ocenili, že ani dva svatební hosté, vegetarián a celiak nepřišli zkrátka, ba naopak.

Místo, kde se plní sny a přání

Secesní styl budovy, jejíž původ sahá do roku 1912 má skutečně zvláštní kouzlo a místy i duši své doby. A svatební altán v zahradě, skrytý pod stoletými kaštany... Právě ta atmosféra v nás myslím, zůstala ještě dlouho potom, co jsme se z naší svatební pohádky vrátili do reálného světa. J

Náš svatební den jsme si užili od začátku až do konce, bez stresu a nervozity z toho, že se něco nepovede tak, jak má. Odpoledne na zahradě zalité sluncem, s příjemnou hudbou a dětským koutkem nemělo chybu, všichni se v tom krásném prostředí plném příjemných lidí dokonale uvolnili a rodinná pohoda přetrvala až do večerních hodin, kdy zábava pokračovala večerním grilováním.

Naše poděkování personálu Villa Voyta

Náš velký dík patří veškerému personálu Villa Voyta, protože všichni přispěli velkou měrou k tomu, aby náš svatební den byl prostě bezchybný. Jejich přístup a stálý úsměv na rtech, nadšení pro věc a obrovská snaha o naše pohodlí a spokojenost, to všechno v nás zanechalo velký dojem a touhu vracet se sem častěji.

Rádi bychom poděkovali manažerce hotelu, paní Lucii Angelovičové, která byla po celý svatební den naší velikou oporou. Patří k lidem, kteří jsou opravdu na svém místě.

Hotelu tak přejeme spoustu stejně spokojených a nadšených hostů ve Villa Voyta, kam stačí jen přijít a vyslovit přání.

 
 

Přečtěte si více