Marriage Guide online

Zámek Karlova Koruna – svatební hostiny na Zámecké Terase

Text: Zámek Karlova Koruna

PR text Pohádkové prostředí Zámecké terasy na Zámku Karlova Koruna jako stvořené pro svatby a rauty

Zámek Karlova Koruna – svatební hostiny na Zámecké TeraseZobrazit galerii (3)
Foto: Zámek Karlova Koruna

Restaurace Zámecká Terasa je jedinečná především svým umístěním, nachází se totiž ve velmi atraktivním prostředí pod zámkem Karlova Koruna. Je to dokonale kouzelné místo nejen pro posezení v přátelském kruhu, ale také k pořádání oslav a nezapomenutelných svateb. Těch se může účastnit klidně i 150 hostů, prostory jsou dostačující. Celková rozloha restaurace i s terasou činí 450 metrů čtverečních.

Velkou výhodou je možnost konání svatebního obřadu i hostiny na jediném místě, a když si připočtete krásné prostředí zámku a zámeckého parku, jedná se o místo pro svatbu jako stvořené. Součástí nabídky služeb restaurace je i kompletní catering, takže i zde vám odpadnou podstatné starosti.

Bezpečný a zábavný dětský koutek

Rodiny s dětmi budou nesporně spokojeny s možností hry a vyžití, které jsou restaurací nabízeny. Dětský koutek se nachází zcela izolovaně od silnice, na kopci, takže dítka budou jako v bavlnce, rodiče je budou mít pod kontrolou a nemusí se obávat, že utečou.

Jídlo pro gurmány

V restauraci Zámecká terasa si vychutnají lahodné pokrmy, ale i nápoje, všichni milovníci dobré chuti a kvalitních surovin. Nabízená tradiční jídla i exotické delikatesy jsou vždy vysoké kvality, nechybí ani denní menu. Možná patříte mezi milovníky kávy Illy, tak si ji vychutnejte v klidu zámeckého prostředí. Nechybí samozřejmě další nápoje, i ty alkoholické, případně míchané.

Grilování a další aktivity

V Zámecké terase se rozhodně nebudete kousat nudou, ať už budete běžným hostem nebo se zúčastníte svatby či firemního rautu. Nachází se zde pódium pro hudební skupiny a k tomu samozřejmě nezbytný taneční parket, venku pak je možné grilovat.

O ubytování postaráno

Hosté restaurace Zámecká terasa se nemusí bát ani toho, že nebudou mít kam složit hlavu a veselím znavené tělo. O ubytování je zde postaráno v penzionech a hotelech v Chlumci nad Cidlinou, nebo námi provozovaý hotel Classic v Novém Bydžově. Stálí hosté a účastníci různých pořádaných akcí mají další výhody v tom, že jim bude na ubytování poskytnuta sleva a rovněž zajištěna doprava.

Tak už víte, kde uspořádáte svatbu, raut, firemní večírek nebo honosnou oslavu svých narozenin? Zámecká terasa by mohla být tím pravým místem, v prostředí s výhledem na zámeckou zahradu a město Chlumec nad Cidlinou se budete cítit jako v pohádce.

www.zamecka-terasa.cz

 
 
Zámek Karlova Koruna – svatební hostiny na Zámecké TeraseZámek Karlova Koruna – svatební hostiny na Zámecké Terase

Přečtěte si více