Marriage Guide online

The Granary – nově otevřený ráj pro každou nevěstu

Text: The Granary

PR text Potřebujete si odpočinout a zároveň zažít něco jedinečného? Navštivte The Granary! Luxusní ubytování s restaurací v Zámeckém areálu Ctěnice nedaleko od centra Prahy a přitom v klidné lokalitě s okouzlujícím zámeckým parkem, kde naleznete význam slova relaxace.

V dubnu letošního roku znovu otevřel čtyřhvězdičkový hotel a restaurace ve Ctěnicích – The Granary. Celý objekt se nachází v Praze 9 – Vinoři. Ač se stále nacházíte v Praze, budete mít pocit, že jste od hlavního města hodně daleko. Minulost na vás dýchne ze všech stran a půvab venkova podtrhne např. jízdárna, která se v areálu nachází. K vzácné atmosféře hotelu The Granary (bývalá sýpka ve které se hotel nachází) přispěla dlouhá historie sahající až do gotického období. Během staletí se zámecký areál Ctěnice, do kterého je The Granary usazen, několikrát změnil. Dnešní podoba je převážně renesanční s několika barokními prvky. Hotel tak nabízí nadstandardní ubytování s nádechem historie jako stvořené především pro svatby, nebo jiné důležité události ve Vašem životě.

The Granary nabízí vše na jednom místě – obřad v zámku Ctěnice, nebo v zámeckém parku s jezírkem. V restauraci vám přichystají nezapomenutelný gastronomický zážitek z hostiny pod vedením šéfkuchaře Jana Smetany. Restaurace poskytuje 50 – 60 míst uvnitř, plus prostor před restaurací na venkovní hostiny. V případě že chcete strávit romantické chvíle, nabízí hotel možnost nachystání romantického pikniku, luxusního wellness, nebo romantické apartmány s vanou přímo v ložnici.

The Granary – nově otevřený ráj pro každou nevěstu
Foto: The Granary

Kapacita hotelu je až 52 lůžek se třemi typy pokojů. Všechny pokoje jsou stylově a designově zařízené. Bohaté snídaně pro naše hosty, skvělý servis, satelitní TV a wi-fi připojení v celém objektu jsou samozřejmostí. Výhled z pokojů je buď do dvora, do parku, nebo na výběh s koňmi.

V případě že se rozhodnete v The Granary strávit romantický víkend, požádat zde o ruku, nebo plánujete svoji svatbu, určitě kontaktujte místní certifikovanou svatební koordinátorku Michaelu Kaprasovou – events@granary.cz . Slečna Michaela je skvělá koordinátorka, která vám přípravy na Vaši svatbu, nebo žádost o ruku maximálně usnadní a poradí případně s velmi důležitými detaily Vašeho dne D, či doporučí osvědčené a prověřené dodavatele na svatbu.

Nezbývá než vám popřát nezapomenutelné a krásné chvíle v The Granary.

www.granary.cz

 
 

Přečtěte si více