Marriage Guide online

Jak na svatbu na Seychelách

Text: CK Blue Marlin

PR text Jste spontánní a nemáte rádi dlouhé plánování? Potom vězte, že nejsnazší a nejrychlejší možnost, jak se vdát v zahraničí, je odletět na Seychely..Těžko najdete romantičtější místa než na ostrovech Seychely, které jsou jak perly poschovávané v indickém oceánu. Ať už vyberete Mahé, Praslin, La Digue či Silhoutte, neustále budete jako v ráji, obklopeni tyrkysovým mořem, ze kterého ční žulové skály a za vámi hory a tropická džungle.

Jak na svatbu na SeycheláchZobrazit galerii (5)
Foto: Blue Marlin

Svatbu si objednejte u cestovní kanceláře, zařídí vám vše potřebné včetně formalit nutných pro to, aby svatba byla po příletu zlegalizována. Vy si pouze vyberte ten správný kout Seychel.

Jak na to:

Vyberete si termín svatby, hotel a svatební balíček

Minimálně 2 týdny před obřadem zašlete cestovní kanceláři (www.bluemarlin.cz ) kopii pasu a do angličtiny soudně přeložený:

  • Rodný list
  • Rozsudek o rozvodu (pokud je jeden ze snoubenců rozveden)

Na Seychely přiletíte minimálně 3 pracovní dny před datem obřadu. Vyberete si místo obřadu (na pláži či v zahradě). Svatební koordinátor s vámi doladí podrobnosti a zařídí všechny vaše speciální přání.

Samotný obřad se koná ve všední den odpoledne a je zpravidla v délce 30-50 minut. Po proslovu oddávajícího si řeknete novomanželské ano- „yes I do“, které stvrdíte svými podpisy. Na obřad postačí základní znalost anglického jazyka.

Nejpozději čtvrtý pracovní den po svatbě obdržíte oddací list opatřený apostilou (ověření platnosti dokumentu).

Po návratu do Čech vám soudní překladatel přeloží oddací list do češtiny.

Tento překlad oddacího listu spolu s originálem donesete na matriku v místě vašeho trvalého bydliště. Matrika odešle dokumenty na matriku do Brna, která uznává zahraniční sňatky.

Přibližně za 1-2 měsíce obdržíte na místně příslušné matrice český oddací list.

Bluemarlin

Jak na svatbu na Seychelách
Foto: Blue Marlin
Jak na svatbu na Seychelách
Foto: Blue Marlin
Jak na svatbu na Seychelách
Foto: Blue Marlin
Jak na svatbu na Seychelách
Foto: Blue Marlin
 
 

Přečtěte si více