Marriage Guide online

Zámek Chateau Herálec byl oceněn jako nejlepší hotel

PR text Krásná svatba vyžaduje krásné svatební místo... a to nejen skvělé prostředí, ale také skvělé služby. Díky mimořádné kvalitě poskytovaných služeb v kombinaci s výjimečným produktem získal zámek Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE pro rok 2015 nové prestižní ocenění od největšího celosvětového cestovatelského portálu. Podle TripAdvisoru patří i nadále mezi nejlépe hodnocené hotely v České republice a ve 3 kategoriích byl vyhlášen nejlepším mimopražským hotelem v ČR. Proč nemít svatbu právě zde?

Zámek Chateau Herálec byl oceněn jako nejlepší hotelZobrazit galerii (3)
Foto: Chateau Herálec

Již po třinácté ve své historii vyhlásil největší světový recenzní portál TripAdvisor vítěze prestižních ocenění Travellers´ Choice Awards. Pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec se nejenom na základě zkušeností cestovatelů z celého světa, ale také na základě vynikající úrovně poskytovaných služeb opět zařadil mezi 25 Nejlepších hotelů v ČR. Skvělé umístění jako nejlepší mimopražský hotel získal zámek pro rok 2015 v těchto kategoriích:

  • Top Small Hotels;
  • Top Luxury Hotels;
  • Top Hotels for Service.

„Ocenění nás velice těší, protože vyjadřuje názor našich hostů. Baví nás sloužit, naslouchat všem přáním a co nejvíc jich i plnit, skvělé nápady okamžitě uvádíme do života. Vážíme si projevené důvěry a věříme, že nám přízeň bude zachována i v budoucnu“, řekla Alexandra Kasperová, ředitelka Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE.

Pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec má na svém kontě celou řadu ocenění, mimo jiné získal ocenění Country Winner pro rok 2014 v kategoriích Best Luxury Hotel Spa a Luxury Boutique Hotel, a to za vynikající služby od přední světové iniciativy WORLD LUXURY HOTEL AWARDS & WORLD LUXURY SPA AWARDS. V roce 2013 získal 1. místo v soutěži Svatební místo roku a stal Svatebním luxusním místem roku. V soutěži organizované agenturou Conventia ve spolupráci s AHR ČR získal zámek ocenění jako Nejlepší 5ti hvězdičkový hotel roku 2012 Regional winner a mimo to se stal i Nejlepším wellness hotelem roku 2012. Zároveň byl pro rok 2012 oceněn jako nejprestižnější stavba Vysočiny a v roce 2011 byl oceněn za nejlepší marketingovou komunikaci.

„Získaná ocenění vnímáme nejen jako ohodnocení dosavadní práce, ale především jako impulz k dalšímu zlepšování našich služeb. Naší prioritou je, aby se hosté u nás vždy cítili výjimečně a byli spokojeni. Jejich spokojenost je naším úspěchem a motivací“ dodala Alexandra Kasperová.

 
 
Zámek Chateau Herálec byl oceněn jako nejlepší hotelZámek Chateau Herálec byl oceněn jako nejlepší hotel

Přečtěte si více