Marriage Guide online

Barevné ponožky na svatbu? Stylové zpestření

Text: Pavla Růžičková

Na scénu se dostává nový trend. Vedle tradičních svateb se začínají dostávat do popředí i velmi netradiční svatby. Zážitek je to, co si zpětně nikdy nekoupíte. Pokud jste rádi veselí a máte rádi změnu, zkuste obléknout svatební hosty do barevných ponožek. Můžete je doplnit i barevnými tkaničkami do bot. Fantazii se meze nekladou. Být veselý a šťastní je přece to nejkrásnější v životě. Tak proč si neudělat i veselou a barevnou svatbu?

Barevné ponožky na svatbu? Stylové zpestření
Foto: Pavla Růžičková

Barevné ponožky

Pokud máte rádi barevné ponožky, ani vaše svatba nemusí být nuda. Není nic lepšího, než pestré barvy využít právě na vaší svatbě. Můžete je kreativně doladit ke kravatě, kapesníčku v klopě, nebo je zvolit jako zajímavý výstřelek všech pozvaných mužů na svatbu. Výborně vypadají na svatebních fotografiích a zároveň jsou zajímavým zpestřením barevnosti celé svatby. Pokud již máte svatební barvu, nevěsta může zvolit barevné lodičky a ženich barevné ponožky. Ty jsou letos velice trendy a do tak trochu fádně vypadajícího černého obleku, který je stále převládajícím, klasickým prvkem českých svateb, můžete toto fádní klišé velmi zajímavě rozseknout. Barevné ponožky k tomu zajisté výrazně pomohou. Zajímavým doplněním na ponožkách může být monogram, znamení zvěrokruhu, logo svatby se jmény hostů a další nápady. Objednávat svatební ponožky můžete již teď na weddinshop.cz

Zcela nový veselý trend

K nám do České republiky se stále častěji dostává trend z Ameriky, kdy kromě svědků doprovází svatební pár i družičky a družbové. Ti se pak důmyslně sladí s nevěstou a ženichem. Pokud jde o volnější styl svatby, která se nekoná v kostele, domluvte se s kamarády a udělejte třeba nevěstě a ženichovi překvapení. V momentě, kdy si všichni svatební hosté, nebo alespoň svědci a kružbové vezmou barevné ponožky, odliší se od ostatních a všechny to pobaví. Velmi dobrou variantou mohou být i barevné tkaničky do bot sladěné k lodičkám svědkyně a družičky.

S barvami to nepřehánějte

Určitě by ale svatba měla mít zachováno jakési dekórum a vznešenost. To, co byste si na svatbu nikdy neměli obléci, jsou třeba barevné, vzorované košile, v žádném případě neonové, sytě oranžové, jedovatě zelené, zářivě žluté a ty havajské košile, plné květů. Nehodí se ani košile s krátkým rukávem a nejhorší varianta je, když si ke košili s krátkým rukávem vezmete kravatu. Měli byste vynechat kraťasy, sandály, džíny, trička i sportovní obuv. Svatby by měla mít jisté prvky za všech okolností.

Existují výjimky

Pokud jste opravdu extravagantní typ, můžete se nechat inspirovat opravdovými úlety. Můžete na fotografiích vidět sportovce, kdy má ženich právě smoking a kraťasy, sportovní tenisky a barevné ponožky. Nevěsta má v předu sukni kratší, vzadu delší a doplní svůj outfit stejně tak teniskami. Tohle ale už chce opravdu kuráž. Navíc si musíte být jisti, že tchýně s babičkou nebude odvezena s obřadu rovnou s infarktem na pohotovost a budoucí tcháni vám odmítnou dát vkladní knížku jako svatební dar.

 
 

Přečtěte si více