Marriage Guide online

Čeká vás podzimní svatba? Je nejvyšší čas začít vybírat svatební šaty

PR text Plánujete svatbu na září, říjen nebo listopad? Podzimní svatba může mít jedinečné kouzlo a úžasnou atmosféru. Právě jarní měsíce jsou ideální pro to, abyste začali s plánováním podzimní veselice.

Podzim s sebou zpravidla nese příjemně vlahé dny a příroda je jako stvořená pro svatební obřad v atmosféře různobarevně zbarveného listí na stromech. Počítat se ale musí i s tím, že vás během obřadu nebo hostiny překvapí chladnější počasí s deštěm. To vše je dobré brát v potaz už teď na jaře.

Kdy začít vybírat svatební šaty na podzimní svatbu?

Svatební šaty by se měly vybírat ideálně 4-6 měsíců před svatbou. Proto je právě teď nejvhodnější čas začít vybírat šaty na svatbu pro nevěstu, ale také pánský oblek na svatbupro ženicha. Ve svatebním salonu Nuance Praha a Plzeň je aktuálně připraveno vše pro nevěsty a ženichy, kteří se chystají říci si své ano během podzimních měsíců. Mají zde pestrou nabídku svatebních šatů na prodej i půjčovnu svatebních šatů.

Říkáte si, zda není na nákup nebo návštěvu půjčovny svatebních šatů brzy? Opravdu potřebujete svatební oblek pro ženicha už teď? Nebojte se, právě nyní je přesně ta doba, kdy je načase začít vybírat jak vaše vysněné šaty na svatbu, tak dobře padnoucí pánský oblek, abyste do podzimu stihli naplánovat i vše ostatní.

Tipy na krásné svatební šaty a pánské obleky

Jak vybrat ty pravé svatební šaty a svatební oblek? Pokud zatím tápete, nechte se inspirovat několika tipy na svatební šaty z dílen světoznámých značek Atelier Pronovias a Rosa Clará a na pánské obleky Wilvorst.

Svatební šaty Ida - Staňte se půvabnou Popelkou

Čeká vás podzimní svatba? Je nejvyšší čas začít vybírat svatební šaty

Každá žena je krásná a v okouzlujících a něžných svatebních šatech Ida budete i vy zářit jako Popelka, která se vydala vstříc svému milovanému princi. Jemný a lehký materiál sukně s rafinovaným živůtkem a zajímavě řešenými průhlednými rukávy okouzlí i vašeho srdcového

muže.

Svatební šaty Luna Novias Tevan - Krásná jako vévodkyně Kate

Všimli jste si, že vévodkyně Kate je vždy elegantní a perfektně upravená? I ve svůj svatební den byla ztělesněním dokonalosti. Krásné šaty jako ona můžete mít i vy. Svatební šaty Luna Novias Tevan jsou podobně řešené - živůtek a rukávy zdobené krajkovými motivy volně přecházejí do elegantní splývavé sukně ozdobené decentními krajkovými motivy. Svatba nemusí být královská, přesto se můžete cítit jako vévodkyně.

Svatební šaty Agatia - Rafinovanost od hlavy až k patě

Čeká vás podzimní svatba? Je nejvyšší čas začít vybírat svatební šaty

Každá žena se může ve svůj svatební den cítit výjimečně. Se zajímavě řešenými svatebními šaty Agatia, které upoutají pozornost šikmým živůtkem doplněným o květinový motiv a úzce tvarovanou spodní sukní máte zaručenou pozornost všech svatebčanů.

Pánské svatební obleky, co udělají z vašeho partnera dokonalého gentlemana

Čeká vás podzimní svatba? Je nejvyšší čas začít vybírat svatební šaty

I výběr obleku na svatbu se může stát oříškem, a proto se i v tomto případě můžete nechat inspirovat.

Velmi elegantně působí modře laděný pánský svatební oblek Torino. Hodí se pro okázalejší svatby, kde hraje roli vkus a elegance. O něco ležérněji působí svatební oblek pro ženicha GreenWedding, jehož styl je jako stvořený pro uvolněnější svatbu, kde se chcete především bavit a užívat si jedinečnost okamžiku. Pokud by měl ženich skutečně zapůsobit, a klasické svatební obleky nejsou to, co hledáte, vyzkoušejte černý žaket Prestige, který v sobě skrývá uhrančivou jedinečnost.

Svatební salon pomůže s výběrem šatů pro nevěstu, pro ženicha i svatebčany

I přesto, že se vám zdá, že luxusní svatební šaty jsou nad vaše možnosti, není tomu tak. Luxus už dávno není výsadou těch movitějších. Krásné svatební šaty i obleky si může dovolit každý, a proto si i vy můžete vybrat takové šaty na svatbu, které jsou vaše vysněné. Nemusíte slevovat ze svých nároků. Ve svatebním salonu NUANCE vám pomohou s výběrem, upraví šaty na míru a postarají se i o svatební šaty pro maminky, družičky i další svatebčany.

 
 

Přečtěte si více