Marriage Guide online

Jak se oblékat, aby nás elegance provázela i v těch nejteplejších dnech?

PR text Cítíme se slabí, když se už ráno z oblohy snáší horko a den před námi je stejný jako vždy: práce, práce a ještě jednou práce, a pak možná nákupy, schůzky atd. Jak se v takových horkých dnech oblékat, abyste i po osmi hodinách v kanceláři vypadali elegantně?

Jak se oblékat, aby nás elegance provázela i v těch nejteplejších dnech?

Neodhalujte příliš mnoho ze svého těla!

Přílišná nahota nikdy nebude elegantní. Můžeme si to dovolit nanejvýš na pláži a při všech ostatních příležitostech zachovávejme určitou střídmost. Kolik toho můžeme odhalit, aby byla naše stylizace stále elegantní? Především se vyhněte příliš krátkým topům a halenkám, které končí nad kalhotami a sukněmi a ukazují břicho. Samozřejmě můžete nosit tyto krátké topy, zejména pokud máte dokonalou postavu, ale nečekejte, že Vaše stylizace bude považována za elegantní. Totéž platí pro mini a příliš hluboké výstřihy nebo dokonce odhalená záda. Zvolte si i obuv, která příliš neodhaluje prsty a paty, například elegantní dámské žabky nebo kožené mokasíny pánské - žádné sandály ani žabky!

Schovejte si letní přehozy na pláž!

V každém šatníku se nějaké najdou - lehké, azurové přehozy a bolerka, které sice vypadají skvěle na pláži a večer jsou tak akorát přehozené přes ramena, ale rozhodně neudělají Vaši stylizaci elegantní. Mnohem lepší volbou jsou klasické košile a lehká letní saka ve světlých a tlumených barvách. Stejně tak by pánové měli zvolit letní saka a dobře padnoucí lehké košile a vzdušné kalhoty doplněné pánskými koženými mokasíny, které zaručí elegantní outfit.

Vybírejte pouze kvalitní materiály!

Kvalitní materiály zaručují elegantní stylizace. V letních vedrech by to měly být především přírodní látky, jako je bavlna, len nebo hedvábí. Jsou prodyšné, takže se v nich určitě nebudeme příliš potit - navíc hedvábí nebo len nás díky svým vlastnostem mohou jednoduše ochladit. Nemusíme se také bát, že se látka zmačká - kvalitní látky nebudou po několika hodinách vypadat jako neforemné pytle a len má navíc tu vlastnost, že se i ušlechtile zmačká. Lněné košile a kalhoty jsou ideální kombinací s doplňky, jako jsou elegantní dámské pantofle.

Vsaďte na světlé barvy a zachovejte jednoduchost!

Pánské košile, saka a kalhoty by měly být ve světlých barvách. Totéž platí pro ženský šatník. Bohužel černá barva, ačkoli je obvykle elegantní, může v horkém počasí vyvolávat opačné asociace. Elegantní oblečení do letních veder je v jemných a pastelových barvách. Jedničkou je samozřejmě i nadčasová bílá a béžová. V letních vedrech si navíc odpusťte těžké šperky a intenzivní make-up a všechny ostatní doplňky omezte na minimum. Lněné midi šaty, elegantní dámské pantofle a maximálně okouzlující náušnice jsou receptem na decentní a elegantní stylizaci pro horké dny.

 
 

Přečtěte si více