Marriage Guide online

Jak vybrat perfektní dámskou kabelku na vaši svatbu?

Jste ve fázi svatebních příprav a užíváte si příjemné vymýšlení všech těch nezbytných detailů? A co takhle výběr kabelky? Přečtěte si, jak vybrat perfektní kabelku, která bude tak akorát velká, a po svatbě ji využijete ještě mockrát. Víte, čím se při nákupu doplňků řídit?

Jak vybrat perfektní dámskou kabelku na vaši svatbu?

Váš svatební den se blíží a vy jste přišla na to, že mezi psaníčky máte jen starší kousky, které s vámi obešly nejednu zábavu? Právě teď je tedy třeba se porozhlédnout po nové. Bez kabelky je většina z nás tak trochu nesvá. Často v ní skrýváme všelijaké poklady a máme díky ní po ruce vždy vše potřebné. Ani na svatbě tomu není jinak. I když ji při obřadě necháte opodál, během dne se vám bude hodit. Můžete v ní mít tolik potřebné kapesníčky, doklady, rtěnku nebo telefon. Svatební kabelka může mít dlouhý úzký popruh přes rameno, ale může jít i o miniaturní psaníčko. Jak svatební kabelku vybrat, aby se dokonale hodila k šatům a sloužila klidně dál i po vašem dni D? Existuje pár pravidel, podle kterých je třeba se řídit.

Ať to ladí

Obzvlášť v případě, kdy oblékáte čistě bílé šaty, si dejte pozor na odstín kabelky. Barvy by se totiž mohly vzájemně tlouct, pokud by kabelka byla spíše starorůžová nebo béžová. Podobně je tomu při výběru vašeho závoje nebo košile pro budoucího manžela. Na fotkách jsou totiž rozdíly mezi odstíny bílé více než patrné. Je proto tedy vhodné buď zvolit žádoucí výraznější kontrast, nebo raději odstín co nejpodobnější. Kabelka by ale měla zapadnout i do celkového stylu svatebního dne a výzdoby. Pokud jste se tak rozhodla, že bude právě psaníčko nebo crossbody kabelka součástí vašeho dne, věnujte výběru pár minut času, ať to nakonec stojí za to! Jestliže ve svatební den oblékáte jednoduché šaty i boty, kabelka může být pomyslnou třešničkou na dortu. Může být plná perel, mít výrazný řetízek nebo mohutné zapínání. Méně ale znamená více, proto se vyhněte kombinování nápadných aplikací, aby z něžného svatebního outfitu nevznikl kýčovitý mišmaš.

Na velikosti záleží

Dámská svatební kabelka by neměla být příliš veliká ani výrazná. Její velikost je ale dobré odhadnout podle toho, co v ní během dne a večera hodláte ukrývat. Celému vašemu looku ale budou vévodit spíše svatební šaty, které by měla kabelka jen decentně doplnit. Podobně je tomu i u šperků, které je vhodné volit s mírou. Na svatbu tak bude skvělou volbou jemná kabelka na rameno, kterou snadno pověsíte na židli a nebudete se o ní muset starat ve chvílích, kdy se nehodí ji mít u sebe. Bohatě vám dost možná postačí i malé psaníčko, to je ale celkem nepraktické ve chvíli, kdy uvnitř nebude schované alespoň poutko k jeho snadnému přidržení.

Univerzální kousek

Pokud vyberte svou kabelku šikovně, můžete ji využívat i k běžným outfitům. Bílá nebo krémová kabelka dámská se totiž hodí i k džínám a tričku. Pokud tak nevyberete sametovou, lesklou nebo ozdobenou kameny, nosit ji můžete klidně dál. V opačném případě bude skvělým kouskem k plesovým šatům. Nezapomeňte také myslet na to, že se možná po půlnoci (nebo ještě dříve) převléknete do méně slavnostních šatů. Pokud tak sháníte kabelku až na odpolední party, můžete mít mnohem rozsáhlejší možnost výběru. Tak či onak – svatební kabelka bude určitě skvělou investicí. Udělá vám totiž radost, a to je to nejdůležitější!

Kde sehnat dámskou kabelku?

Ať už sháníte kabelku na svatbu nebo na každodenní nošení, jejich široký výběr naleznete v CCC. Nakupovat můžete on-line i v kamenných prodejnách. Kromě kabelek CCC nabízí i nepřeberné množství dalších doplňků a bot.

 
 

Přečtěte si více