Marriage Guide online

Svatební noc aneb spodní prádlo pro nevěsty

Text: Mgr. Michaela Vadová

Svatební noc je trochu tajemné téma a ať už se stane či nestane cokoliv, měla by být na ni nevěsta dobře připravena a to v podobě krásného spodního prádla. Jak se na svatební noc obléknout a jaké jsou současné trendy ve spodním prádle pro nevěsty?

Kdybyste se snad po svatební hostině jen volným pádem svalili do postele, rozhodně můžete nezapomenutelnou svatební noc v exkluzivním prádle uspořádat jindy. Spodní prádlo nevěsty ovšem není tématem pouze na svatební noc. Důležitou roli hraje vlastně po celý svatební den a je velice důležité dobře vybrat.

Jak vybírat?

Na prvním místě by mělo být pohodlí nevěsty. Přeci jenom hlavní atrakcí bude svatební róba a spodní prádlo by především nemělo překážet. Vybíráme proto zásadně podle zvolených svatebních šatů nebo lépe řečeno – podle jejich střihu.

Jedná-li se o avantgardní šaty bez vrstvených spodniček, určitě musí nevěsta dbát na to, aby nic neprosvítalo. Výběr podprsenky se zcela podřizuje typu šatů. Pokud budete mít korzet bez ramínek, vybírejte z krásných, ale funkčních kousků, které udrží vše na svém místě a přitom budou vypadat nádherně. Specifický výběr vyžadují také šaty s odhalenými zády a to podle hloubky výstřihu. V takovém případě musíme sáhnout buď po silikonových páscích, nebo po prádle, které se přímo nalepuje na tělo.

Svatební podprsenka

Pohodlná pro nevěstu, přitažlivá pro ženicha – tak by se daly shrnout hlavní požadavky na svatební podprsenku. Nevěsta se musí po celý den cítit bezvadně a pohodlně. Proto se ke slovu dostávají často příjemné materiály, hladké modely doplněné jemným vzorečkem nebo tajemnou krajkou. Velmi oblíbené jsou push-up podprsenky, které dodají dostatečnou podporu a tvar i menšímu poprsí.

Korzetové šaty vyžadují odpovídající podprsenku, čili podprsenku bez ramínek. Vybírejte vždy takové prádlo, které má silikonové linie pro lepší přilnutí k tělu. Díky tomu nebude podprsenka sjíždět.

Svatební korzet

Pokud to vaše šaty dovolí, můžete si vybrat z mnoha svatebních korzetů. Korzety jakožto spodní prádlo patří v kombinaci s podvazky k nejerotičtějším kouskům a navíc účinně pomohou vytvarovat postavu do dokonalosti. Ke korzetu snadno připneme punčochy a dokonalá kombinace na svatební noc je na světě…Vybírat můžeme z jemných linií i ze zdobenějších kousků. Opět je důležité, aby sexy prádlo nerušilo svatební model šatů.

Punčochy a podvazky

Svatební noc aneb spodní prádlo pro nevěsty

Samodržící punčochy můžeme a nemusíme připnout k podvazkovému pásu nebo ke korzetu. Nezapomeňte, že podvazkový pás se obléká pod kalhotky! Podvazkový pás může být i elastický a kromě rafinované ozdoby nevěstina těla tak pomůže vytvořit o něco dokonalejší linie v problémové oblasti bříška a boků.

Svatební podvazek se obléká na pravou nohu. Nezapomeňte, že nevěstino spodní prádlo a zejména podvazky nebo lemy punčoch, by mělo zůstat svatebčanům utajeno. Proto si předem vyzkoušejte, jestli vše zůstává vzorně na svém místě a nevystavuje se nežádoucím pohledům.

Kalhotky

Svatební noc aneb spodní prádlo pro nevěsty

U kalhotek se doporučuje volit jemné decentní linie, aby kontury prádla byly pod svatebními šaty téměř neviditelné. Mají-li šaty bohatou spodničku, můžeme naopak pustit uzdu fantazii.

Košilky

Jednou z možností pod šaty na ramínka je volba pohodlné a přitom velice sexy svatební košilky. Krásné krajkové aplikace, vypasované střihy a komfortní pohodlí – to jsou jejich hlavní přednosti, které ženicha rozhodně zaujmou.

 
 

Přečtěte si více