Marriage Guide online

Dokonalé oblečení na boho svatbu - jak sestavit moderní sety pro svatebčany?

Jestliže vás čeká v letošní sezóně svatba nebo se vám vdává či žení příbuzný nebo rodinný příslušník, vždy je třeba se na to dobře obléknout. Na následujících řádcích se zaměříme zejména na dámské a pánské outfity na boho svatbu. Ty mohou mít mnoho podob a my se vás pokusíme nasměrovat tou správnou cestou. Inspirace je tu!

Jaké šaty, obuv a módní doplňky nejlépe zvolit na svatbu v boho stylu?

Svatba v boho stylu je v posledních dnech velmi žádaná. Jedná se o styl, který je plný dekorativních prvků, vzorů a motivů. Nic se však nesmí přehánět. I boho styl má svá pravidla. Zaměříme-li se na svatební šaty, mohou nevěsty volit kousky s romantickými volánky či se zlatým zdobením. Lesklé detaily pak nevěsty v outfitu doladí i zlatými šperky, jako jsou náušnice, náramky či přívěsky. K šatům s volánky mohou dámy vybírat i zdobené boty a doplňky. K jednobarevným šatům vybírejte s klidem i výraznější módní doplňky a obuv. Naopak k šatům s nejrůznějšími kudrlinkami, řasením či s volánky a se zdobením volte spíše decentní jednobarevné a minimalistické doplňky a boty. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit elegantním a také harmonickým dojmem. A o to nám na svatbách v boho stylu přeci jde, no ne?! Outfity v boho stylu mohou zahrnovat i nejrůznější mašle a balónové rukávy. Nevěsty mohou vsadit i na midi šaty na jedno rameno. K nim se pak výborně hodí sandály na platformě. Budete neodolatelné!

Dokonalé oblečení na boho svatbu - jak sestavit moderní sety pro svatebčany?

Jak vytvořit svatební outfit, když jste hosté?

Jestliže vás čeká svatební den z pohledu hostů, také budete potřebovat vymyslet, co na sebe. Jste-li hosté, můžete do svých outfitů zařadit i nějaké ty barvičky. In budou např. šaty ženské s abstraktními motivy. Na svatbách v boho stylu pak vyniknete i s trapézovými nebo s plisovanými šaty s květinovými vzory. Ty jsou pro boho styl oblékání jako stvořené. K vícebarevným šatům pak volte ideálně jednobarevné doplňky. Na svatbě si najdou místo zejména kožené kabelky a psaníčka s třpytivým řetízkem. Dámy mohou do boho outfitů zařadit i obuv s mašlemi či s květy na špičce obuvi. Také do vlasů můžete zakomponovat ozdobnou čelenku nebo gumičku s květem. Možností je opravdu mnoho. Boho kousky mohou být poseté drobnými kvítky či dokonce výšivkami. Vzory a motivy boho styl definují. Jestliže se s ním ztotožňujete, můžete se při sestavování módního outfitu na svatbu náležitě vyřádit.

Dokonalé oblečení na boho svatbu - jak sestavit moderní sety pro svatebčany?

Jaké boty, obleky či další společenské oblečení bude na svatbě v boho stylu slušet mužům?

Zatímco si na svatbě ženy mohou obléci dámské letní šaty v boho stylu, muži se mohou zaměřit na světlé kalhoty se zdobenými kapsami. Muži mohou letos do boho outfitů zařadit i společenské plátěné kárované kalhoty a doplnit je slušivou pánskou vestou. Také manšestrové kalhoty mají v boho outfitech své místo. Co se týče obuvi, budou se do boho outfitů hodit pánské kožené mokasíny. Vybírat si letos můžete např. semišové kousky. K nim pak mohou pánové outfit v boho stylu vyšperkovat také o hodinky s řemínkem z broušené kůže. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti. Užijte si svatbu v boho stylu naplno a přizpůsobte tomu i váš outfit.

 
 

Přečtěte si více