Marriage Guide online

Svatební šaty z butiku Blanky Matragi

Text: Michaela Vadová

Jaká nabídka čeká budoucí nevěsty v butiku Blanky Matragi? Načerpání inspirace či vybírání svatebních šatů bude zážitek!

Svatební šaty od celosvětově známé české módní návrhářky Blanky Matragi jsou fascinující, unikátní a nezapomenutelné. Tvorba Blanky Matragi je známá v podobě překrásných svatebních šatů pro královské rodiny, ale nádherné šaty si můžete u této módní návrhářky vybrat a objednat přímo v butiku. Mnohé nevěsty mile překvapí, že možností je opravdu mnoho a úpravy se řeší podle přání nevěsty.

Šaty na přání

V butiku Blanky Matragi najdete pestrou škálu šatů. Kromě svatebních šatů je tu velká nabídka společenských modelů. Pokud si nevěsta oblíbí některé ze společenských plesových šatů, může si po domluvě objednat přepracování vybraných společenských šatů na šaty svatební. U překrásných modelů většinou stačí změnit barvu šatů, vybrat si vhodný závoj a svatební kombinace je na světě. Změnit se může také výšivka nebo jiné detaily – podle přání budoucí nevěsty. Díky této možnosti se reálná nabídka šatů z butiku razantně rozšiřuje.

Svatební

V butiku Blanky Matragi najdete fyzicky kolem patnácti až dvaceti typů modelů svatebních šatů. Střihů plesových šatů je v butiku zhruba 150, čili opravdu je z čeho vybírat. Svatební šaty se představují v mnoha typech - od korzetových, přes šaty s dlouhým rukávem, až po svatební šaty s krátkou sukní.

Barevné provedení

Svatební šaty z butiku Blanky Matragi

Ke svatebním šatům neodmyslitelně patří bílá barva, k tvorbě Blanky Matragi zase patří multikolorní paleta. Na přání dle individuální domluvy se barvy šatů mohou upravit. U svatebních šatů převládá klasická bílá a jemné podtóny krémové, šaty ale mohou být i v barvě champagne, nebo s barevnými akcenty.

Zkoušení a úpravy

V butiku si budoucí nevěsta může šaty libovolně zkoušet a hledat tu pravou róbu, která podtrhne její osobnost. Náročnější přepracování šatů jako kompletní změna barevného odstínu, přepracování výšivky a další složité úpravy vyžadují svůj čas. Nevěsta na své šaty čeká zhruba dva měsíce, ale i tento údaj samozřejmě záleží na konkrétních požadavcích. Naopak drobnější úpravy jako zkrácení délky, zúžení apod. se provádí do několika dnů (2-3 dny).

Cena

Dlouhé, malované, celovyšívané šaty od proslulé návrhářky mohou stát statisíce korun. Vše záleží na požadavcích nevěsty. Pokud bychom se podívali do butiku, najdeme zde svatební šaty od 58.000 Kč. Cena bohatších svatebních šatů se pohybuje od 150.000 - 180.000 Kč.

Exkluzivní novinky

V rámci nejnovější kolekce Blanka Matragi představila nový model krátkých svatebních šatů se zajímavým bolerkem, které zároveň tvoří originální závoj k šatům. Praktické jsou také šaty s odepínací sukní. Na slavnostní obřad má nevěsta překrásnou róbu, na svatební veselí si jen odepne sukni a může se bavit…

 
 

Přečtěte si více