Marriage Guide online

Svatební šaty pro baculky

Text: Veronika Moreira

Jste plnoštíhlá a nepatříte zrovna k těm nevěstám, které se snaží narychlo, za každou cenu a nesmyslně zhubnout jen kvůli svatebním šatům? Dobře děláte. Jak praví jedno pořekadlo, svatební šaty jsou ty jediné, které sluší opravdu každé ženě. A nabídka svatebních šatů v nadměrných velikostech je tak pestrá, že vůbec není třeba zoufat a bát se, že nebude z čeho vybírat.

Svatební šaty pro baculky
Foto: flickr.com, joniymatys123

Rozčilují vás magazíny a weby se svatební tématikou, plné fotografií modelek – nevěst, s tak štíhlým pasem, že to snad ani není lidské? Nevěšte hlavu. Každý pořádný svatební salon či agentura myslí samozřejmě i na vás, ženy a dívky, které mají konfekční velikost větší než je ta, která se obvykle nevěstám nabízí. Navštivte proto bez obav vámi vybraný svatební salon a nechte si poradit od odborníků, kteří se zaměří na vaše přednosti a nenásilně skryjí to, co považujete za svůj nedostatek.

Kde hledat svatební šaty XXL?

Na svatební šaty pro baculky a plnoštíhlé se zaměřuje např. svatební a společenské centrum Caxa v Olomouci, salon Adeleine v Brně, v Praze pak svatební salony Venésis, Adina, Andělské svatební studio a mnohé další.

Materiály i střihy svatebních šatů pro plnoštíhlé nevěsty jsou stejně kvalitní, trendy a krásné jako ty v menších velikostech. Tato sekce šatů pro nevěsty se silnější postavou obvykle zahrnuje velikosti 46 – 62.

Oblíbený je např. empírový střih, z materiálů pak brokát, taft, satén a samozřejmě krajka. Korzet se širokou sukní zase umožňuje přizpůsobit model šatů i radikálnější změně postavy.

Šaty od známého návrháře? Za výhodnou cenu!

Ve svatebních salonech vás relativně často můžou překvapit velmi výhodné nabídky šatů právě ve větších velikostech a navíc prestižních značek, od módních návrhářů velmi známých jmen. Pokud právě po takových šatech toužíte, zaměřte se na slevové akce svatebních salonů, na které snadno narazíte už při prvním hledání na internetu. Svatební salony a studia často získávají tyto šaty za výhodné ceny z důvodů přebytku výroby, nemusí jít proto vůbec o šaty kazové.

Pokud však zatoužíte po luxusních šatech, jejichž koupě je nad vaše možnosti, zauvažujte o možnosti půjčení. Svůj vysněný model tak můžete mít i za třetinu ceny, a pokud vám šaty nepadnou, možnost úpravy na míru by měla být samozřejmostí. I pro plnoštíhlé nevěsty se nabízí široké možnosti ohledně barvy šatů, od klasické bílé přes oblíbenou krémovou, ivory, champagne, až po netradičnější barvy typu bordó, bílé šaty s černými aplikacemi apod.

 
 

Přečtěte si více