Marriage Guide online

Tipy na dokonalé podzimní svatební líčení

Text: Notino

PR text Jaké líčení zvolit pro svatbu na podzim? Nechte se inspirovat následujícími tipy na okouzlující svatební make-up laděný do podzimních barev.

Oční stíny v barvách podzimního listí

Na podzim se příroda zbarvuje do nádherných žlutých, hnědých, oranžových, zelených a červených odstínů. Stejné barvy můžete použít i pro své podzimní svatební líčení. Lze totiž s nimi hravě vykouzlit výrazný kontrast i přírodní vzhled. Pro výraznější líčení očí zvolte například hřejivou kombinaci tmavě hnědých a zlatých stínů. K modrým očím se perfektně hodí líčení v oranžových odstínech a krásu hnědých očí zase dokonale vyzdvihne tajuplná zelená barva.

Tipy na dokonalé podzimní svatební líčení
Foto: Notino

Rtům na podzim sluší přirozené i vínové odstíny

K výraznému líčení očí zvolte raději přirozené růžové a hnědé odstíny rtěnky nebo pouze lehký lesk. Pokud zatoužíte po sytých a výrazných rtech, můžete se opět inspirovat barvami podzimu. Skvělým tipem jsou například odstíny burgundské červené, vínové, oranžové nebo třeba extravagantní odstín švestkově fialové. K sytým rtům ale raději volte jemnější líčení očí s nenápadnými stíny, jemnou tužkou a řasenkou.

Jak zajistit, aby líčení vydrželo perfektní po celý den?

Během svatební přípravy určitě nechcete nic ponechat náhodě a důležité proto je přizpůsobit své líčení také proměnlivému podzimní počasí. Pro svatební líčení proto použijte podkladovou bázi, která make-up zafixuje a prodlouží jeho trvanlivost po celý náročný svatební den.

Tipy na dokonalé podzimní svatební líčení
Foto: Notino

K aplikaci podkladové báze i make-upu vám bude skvělým pomocníkem houbička na make-up ve tvaru kapky, která zajistí jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci do všech záhybů obličeje. Tmavým šmouhám okolo očí hravě předejdete pomocí voděodolné řasenky. Na závěr vašeho svatebního líčení můžete také použít fixátor make-upu, který stačí rovnoměrně nastříkat na nalíčenou tvář.

 
 

Přečtěte si více