Marriage Guide online

5 důvodů, proč se zajímat o svatební fotokoutek

Text: AZ Foto

PR text V internetových diskuzích se živě diskutuje o tzv. svatebním fotokoutku. Budoucí nevěsty řeší, zda je či není vhodné si takový fotokoutek na svatební den zařídit. Možná i Vy přemýšlíte, zda tím svůj jedinečný den vylepšíte. Proč zvážit fotokoutek a co od něj očekávat?

5 důvodů, proč se zajímat o svatební fotokoutek

Vyplnění mezer v programu

Fotokoutek není určen pro focení novomanželů, ale pro zábavu hostů například právě v okamžiku, kdy se novomanželé jedou fotit a zábava "stojí". Právě takové okamžiky jsou vhodné k vyplnění, pro udržení tempa svatebního dne a dobré atmosféry nejen kolem novomanželů, ale také jejich hostů.

Zábava pro hosty

Zatímco novomanželé mají nabitý program po celý svatební den, hosté jsou tak trochu ve vleku. I když je to především Váš den, na své hosty byste neměla zapomínat. Spousta bývalých nevěst potvrzuje, že fotky z koutku nemusí být dokonalé, jde spíše o vtipnou upomínku na svatebčany. Fotokoutek má také tu výhodu, že není nijak věkově limitován. O zábavu je tak postaráno nejen pro dospělé, ale i pro děti, které jinak zabavit není zrovna nejsnazší.

Fotky zhotovené na místě

Součástí vybavení svatebního fotokoutku je profesionální studiová tiskárna, s jejíž pomocí získáte fotky ihned na místě. Zachycené momentky jsou okamžitě k dispozici fotografovaným, kteří na výsledek nemusí čekat dny nebo týdny. Možností může být nejen tisk momentek od samotných fotografů, ale i z vašich mobilních telefonů.

Profesionální provedení

Velkou obavou budoucích nevěst je kvalita kolem svatebního fotokoutku. Amatérské provedení ohrožuje výsledek i atmosféru. V profesionálním provedení nechybí kvalitní kulisy, rekvizity nebo technické vybavení. S pomocí profesionálů budou momentky vašich hostů zachyceny v perfektní kvalitě a podpoří tak celkovou atmosféru.

Nízká náročnost

Plánování svatby je už tak poměrně náročné a další prvky jen přidávají na zátěži. Fotokoutek nemusí být další náročnou položkou ve vašem organizačním schématu. Profesionálové mají veškeré vybavení k dispozici a jediné, co požadují, je volná plocha a připojení do elektrické sítě. Odpadají vám tak starosti s drobnými detaily a můžete svou pozornost věnovat podstatnějším věcem.

Zaujal vás fotokoutek a chtěla byste jím zpříjemnit atmosféru vašeho svatebního dne? Náš tým fotografů na svatbu vám s tím rád pomůže!

 
 

Přečtěte si více