Marriage Guide online

Inspirace na svatební dary

Text: Pavla Růžičková

Svatební dary mohou být originální a vtipné. Pak mohou být praktické, třeba právě do domácnosti a velmi oblíbené jsou v poslední době zážitkové svatební dary.

Inspirace na svatební dary

Není vůbec od věci si sestavit seznam svatebních darů a vyvěsit jej někde na své webové stránky vytvořené přímo ke svatebnímu dni. Klidně si můžete domluvit v některé prodejně konkrétní dekory na sadu talířů, šálků i misek, konkrétní typy příborů a dalšího vybavení. Pokud to neuděláte, riskujete, že se vám sejde vše, co v životě nepoužijete, nebo budete mít naopak desatery příbory a ani jeden talíř. Jde tedy o velmi dobré a praktické řešení. V zahraničí je tento způsob hojně používaný a dostává se i k nám. Pokud naopak hledáte inspiraci a tipy na svatební dary, můžeme je rozdělit do tří kategorií. Svatební dary mohou být originální a vtipné. Pak mohou být praktické, třeba právě do domácnosti a velmi oblíbené jsou v poslední době zážitkové svatební dary.

Tipy na svatební dar

Dar originální a vtipný je třeba zábavná Hra o manželství, kterou seženete v obchodě. Mezi praktické svatební dary do domácnosti můžeme zařadit třeba svatební skleničky s datem svatby a monogramy, nebo gravírovaná láhev dobrého alkoholu, které budou zároveň originální vzpomínkou na svatební den. Hodně častým a oblíbeným darem je snídaňový stolek do postele, který může nést zamilované či romantické motivy nebo čokoládové fondue. Pokud si opravdu nevíte rady, klidně dar vyřešte peněžním poukazem ve vámi zvolené hodnotě.

Zážitkové svatební dary a certifikáty

V současné době jsou velmi v oblibě zážitkové svatební dary. Zvolit můžete třeba párovou masáž pro dva či wellness pobyt s otevřeným datem, které si sami obdarovaní zvolí. Možností je opravdu bezpočet a fantazii se meze nekladou. Nikdy nešlápnete vedle s univerzálním certifikátem na jakékoliv zážitky, který se dá v dnešní době v pohodě sehnat. Sami novomanželé si pak vyberou, co společně zažijí. Může to být prvotřídní adrenalin nebo naopak bezbřehá romantika. Certifikáty mohou být v hodnotě od 1 000 až do 25 000 korun a záleží jen na vás, kolik do toho chcete investovat. Mezi vtipné dary zase patří veselá a vtipná trička ženich a nevěsta, nebo jiné nápisy, které necháte novomanželům na památku natisknout.

 
 

Přečtěte si více