Marriage Guide online

Svatební fotokniha je perfektní vzpomínka

Text: Pavla Růžičková

Se svou precizně provedenou svatební fotoknihou můžete váš velkolepý a nejkrásnější den prožívat znovu a znovu. Objednat si ji můžete i dopředu. Budete pak mít co ukazovat svým přátelům, ale i dětem a vnoučatům. V současné době je velmi módní vytvářet právě vlastní fotoknihy a dřív nebo později kouzlu fotoknihy propadne asi každý. Svatební fotokniha může být skvělým způsobem, jak si uchovat vzpomínky na ten nejkrásnější den ve vašem životě. Zcela jednoduše si můžete vytvořit vlastní vzpomínku na tyto krásné chvíle právě pomocí fotoknihy. Od základní praktické funkce můžete přejít do fáze, kdy bude tato knížka s fotkami ve skrze originální. Volit můžete dokonalé pozadí i vtipné popisky doplňující zdařilé fotografie. Fotokniha se pak stává běžnou součástí vašich rodinných vzpomínek.

Svatební fotokniha je perfektní vzpomínka

Svatební fotokniha nemusí být obyčejné fotoalbum

Svatební album by mělo být speciální a vytvořit památku na jeden z nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Svatební fotokniha se od těch ostatních liší nejen svým designem, ale zejména přístupem ke knize samotné. Můžete tak do ní vtisknou jedinečný příběh a do jejích stránek vetkat atmosféru svatebního dne. Vše, co chcete sdělit světu, sdělte svojí svatební fotoknihou. Hlavní výhodou je, že si svou fotoknihu můžete ladit zcela podle svých představ a vytvořit si tak jedinečnou vzpomínku do dalších let společného života.

Darujte svou svatební fotoknihu rodičům či svědkům

Můžete ale potěšit i své babičky a poděkovat svým maminkám, svědkům či jiným příbuzným. Svatební fotokniha se stává ideálním dárkem. Jestliže si budete tvořit jednu knihu pouze pro sebe, pak už vám nebrání nic v tom nechat vytisknout více kusů. Jde o skvělý dar i pro ty, kteří z nějakých důvodů nemohli být přítomni. Vaši rodinu i známé potěší fota plná štěstí a rozzářených tváří, zamilovaných pohledů či vychytaných vtipných momentek. Každá fotokniha může být jinak originální, vyrobená zcela podle vašeho přání, nebo podle vkusu obdarovaného. Jen vy víte, co se vašim příbuzným či přátelům líbí. Zahrnout do ní můžete třeba i fota z vaší svatební cesty.

Co má obsahovat svatební fotokniha

Fotografie ze svatby i svatební cesty si nechejte vyvolat. Pak vkládejte na jednu stránku raději méně fotek, ať vyniknou detaily, které by ve více fotkách zapadly a snadno se přehlédly. Místo zcela běžných popisků u fotek klidně vkládejte popisky vtipné nebo citáty přátel. Pak budete pocitově dané okamžiky zažívat znovu. Do alba si dolepte svatební oznámení či okvětní lístky ze svatební kytice. Jde o design i kvalitu zpracování. Investujte do pevné vazby a kvalitního fotopapíru. Dodejte své svatební fotoknize nádech nostalgie i luxusu jako za starých časů. Vyberte si formát i zdobení desek, které může být podobné jako svatební oznámení. K dostání jsou dnes různé varianty, plátěné desky nebo vazby v kůži. Vytvořit si můžete i několik dílů. Fotokniha může zahrnovat zásnuby, rozlučku se svobodou, samotnou svatbu, svatební hostinu, večerní oslavu i svatební cestu. Do své knihovny si dejte svůj nekrásnější příběh lásky, který by vám i Romeo s Julií mohli závidět.

 
 

Přečtěte si více