Marriage Guide online

Tipy nevěst na dokonalou svatbu

Text: Claudie Kornelová

Každá žena se na tento den těší. Na den, kdy si oblékne panensky bílé svatební šaty, obuje si střevíčky na podpatku, vizážistka ji nalíčí a kadeřník upraví vlasy. Žádná z nás nechce, aby se ve svatební den něco pokazilo. Chceme si ho dokonale užít a pamatovat navždy. Proto Vám přinášíme pět tipů od nevěst, aby i vaše veselka proběhla tak, jak má.

1. Mějte představu, jak by svatba měla vypadat

Napište si seznam všeho, co byste chtěla, aby Vaše svatba obsahovala. Chcete místo limuzíny kočár tažený koňmi? Toužíte po svatbě v kostele? Měla by být v létě nebo v zimě? Do jaké barvy by měla být stylizována? Mělo by svatební menu obsahovat svíčkovou nebo sushi? Jaké květiny je vhodné použít? Podle seznamu se Vám bude svatba lépe organizovat a i Vy sama zjistíte, co skutečně chcete.

Tipy nevěst na dokonalou svatbu

2. Připravte si rozpočet

Svatba bývá finančně náročná. Připravte si proto podrobný rozpočet. Kolik chcete utratit za květiny? Spokojíte se s menším dortem a nebo si trváte na několikapatrovém? Dovedete se uskromnit na hostině? Hodláte investovat především do líbánek? Sepište si, kolik by všechny nezbytnosti měly stát a podle toho se rozhodujte!

3. Přidejte něco osobitého

Tipy nevěst na dokonalou svatbu

Zakomponujte do svatby něco, co Vás a vašeho partnera spojuje. Poznali jste se v restauraci, když zrovna hrála „vaše“ píseň? Máte s partnerem oblíbený film, místo, fotografie? Použijte je! Stejně tak si můžete něco společně vyrobit.

Rubriky DIY nabízejí nepřeberné množství nápadů a realizací od jednoduchých, až po více složité. Vaše svatba pro vás pak bude více osobní.

4. Najměte si profesionální pomoc

Pokud nechcete svatbu připravovat a organizovat Vy sama, najměte si profesionální pomoc, která Vám se vším pomůže. Zařizování tolika věcí může být stresující. Zadejte instrukce, jak byste si přála, aby svatba Vaše vypadala a nechte to na nich. Vy si jen užívejte!

Kde najít ty nejlepší? Na webu: SvatebníKoordinátoři.cz naleznete výběr těch nejlepších, které můžete jednoduše poptat.

5. Odpočívejte

Tipy nevěst na dokonalou svatbu

Pokud cítíte, že jste pod velkým tlakem ohledně celé svatby, odpočiňte si. Jděte na masáž, s kamarádkou na víno, do kina, zkrátka relaxujte. Odpočaté Vám půjdou přípravy mnohem lépe!

Tipy nevěst na dokonalou svatbu

Svatbu si užijte do posledního doušku! Je to jedinečný životní okamžik...

 
 

Přečtěte si více