Marriage Guide online

Loučení se svobodou: 6 tipů na dárky pro nevěstu i ženicha

PR text Chystáte se na rozlučku se svobodou a přemýšlíte, jaký dárek byste nevěstě či ženichovi mohli přinést? Zde je šest tipů, které vás nenechají ve štychu.

Loučení se svobodou: 6 tipů na dárky pro nevěstu i ženicha

1. Lahev kvalitního pití

Lahvinka něčeho dobrého neurazí žádného oslavence a nevěstu se ženichem už vůbec ne (pokud tedy nejsou abstinenti). Šampus nebo kvalitní rum otevřete hromadně hned na pořádané rozlučce nebo si ho novomanželé mohou nechat na svatební noc či jiný společně strávený večer.

2. Erotické prádlo

A když už budou naladěni na domácí intimní večer s lahví něčeho dobrého, rozhodně by je mohl potěšit náš další tip na dárek – erotické prádlo. Může se jednat o podvazkový pás, noční košilku a podvazek či jiné promyšlené oblečky. Je ale nutné předem vyzjistit, jakou má nevěsta (nebo dokonce ženich? :)) velikost.

3. Desková hra

Dalším darem, který budoucí novomanželé mohou společně ocenit, je desková hra. A proč ne také rovnou erotická? K ní by se více než hodily předchozí dva tipy. Mimo ty se sexuální a intimní tematikou existují i hry vědomostní, ale i strategické, vědomostní či strategické.

4. Kniha

Kniha může posloužit jako vtipné nebo vzdělávací překvapení pro nevěstu i ženicha. Na trhu existují knihy typu Jak se připravit na manželství? a podobně, dále můžete pořídit svatební fotoalbum nebo knihu motivační, a to například Jak být správným manželem? nebo Jak v sobě probudit pravou ženu?

5. Poslední večeře

Pokud jste spíše zastáncem/zastánkyní dárků ve formě zážitků, obdarujte snoubence poukazem do kvalitní a uznávané restaurace, prohlídkou farmy nebo jinou nevšedností, díky které spolu v klidu stráví čas a užijí si poslední chvilky za svobodna.

6. Něco na památku

Možná byste rádi pořídili něco, co bude obdarovaný/obdarovaná nosit jako památku na své pozorné a věrné přátele. Dámy krom šperku potěšíte například dámskými hodinkami, na jejichž rubovou stranu můžete nechat vyrýt iniciály či datum. Pány zase rozradostníte náramkem nebo manžetovými knoflíčky.

 
 

Přečtěte si více