Marriage Guide online

Neobvyklé příjezdy na svatbu

Text: Pavla Růžičková

Příjezd svatebního páru na svatební obřad je velmi důležitý. Zejména nevěsty se snaží vše naplánovat a zorganizovat již od příjezdu na svatbu, aby tento slavnostní vstup nezůstal opomíjený. Příjezd na svatbu je vzrušující moment a měli byste zvolit takový dopravní prostředek, který vám umožní příjezd ve velkém stylu. Jak tedy může vypadat nezapomenutelný příjezd na jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě?

Seskok padákem

Když seskočíte na obřad padákem, uděláte velký dojem a i vaši hosté budou ohromeni. Zejména pokud je odvážná nevěsta, u ženicha stoupne v ceně a půjde o jedinečný okamžik. Budete mít nádherné fotky, na kterých se zvolna snášíte na pevninu. Zvolit můžete i let balónem, pokud budete mí k dispozici dostatečný manévrovací prostor.

Dva potápěči

Neobvyklé příjezdy na svatbu

Můžete se taky brát ve vodě nebo mít svatební obřad přímo pod vodou. Může jít o exotickou svatbu na pláži, kde se společně v páru z průzračného moře vynoříte jako dva věrně spojení potápěči. Tohle je totiž svatba, o které si budou všichni ještě dlouho vyprávět.

Příjezd na loďce

Neobvyklé příjezdy na svatbu

Váš svatební obřad může probíhat u řeky, rybníka nebo u klidného moře a můžete přijet na romantické loďce. Je třeba ale vymyslet, jak se ve svatebních střevíčcích dostanete na břeh suchou nohou a nezmáčíte si při tom své nádherné bílé šaty. Vaše svatební fotografie v tomto případě budou naprosto famózní.

Svatební kočár jako pro princeznu

Skutečně královský příjezd na svatební obřad je kočárem. Vaše svatba může proběhnout na zámku, na hradě, v romantickém podloubí či zámeckém parku. Příjezd kočárem taženým koňmi je velmi vznešený a hodný této slavnostní chvíle. Čeká-li vystrojený ženich na svou nastávající nevěstu před zámkem a z kočáru vystupuje nevěsta v překrásných šatech v podobě princezny, jde o fascinující chvíli. Nehledě na to, že kočár bude perfektně vypadat na svatebních fotkách. Z kočáru budou mír radost i děti, které se mohou povozit.

Příjezd na koni

Koně mají vůbec velké kouzlo. Velmi romanticky vypadá i nevěsta přijíždějící na koni. Není přece nad závěrečnou scénu z nezapomenutelné pohádky Tři oříšky pro Popelku. Vidět Libušku Šafránkovou na koni v překrásných svatebních šatech, která jede za princem, můžeme klidně po sté a stále nám to bude připadat nádherné a bere nám to dech. Některé agentury zajistí půjčování svatebních kočárů včetně historických kostýmů pro lokaje. Jste-li někde v exotické destinaci, můžete vyměnit koně třeba za velblouda či slona. Přesto se domníváme, že kůň je prostě jedinečný.

Příjezd vozem

Neobvyklé příjezdy na svatbu

Svatební auta jsou velká klasika. Mohou to být limuzíny, staré typy aut, trabant nebo škodovka. Prvorepublikové vozy mají také své obrovské kouzlo. Skvělou volbou je třeba exklusivní Cadillac se sklápějící střechou. Kabriolet ale musíte zvážit, aby nevěsta nepřišla o pracně vytvořený účes. Luxusnější domácí vozy lze vybrat v jedné z nabídek půjčoven aut vhodných na svatbu. Zvolit můžete od retro kousků přes veterány až po luxusní limuzíny i s profesionálním řidičem. Dostupnost starých prvotřídních vozů se vám může dost znatelně prodražit. Pak už stojí za zvážení, zda neudělat svatbu ve sportovním duchu a nezvolit potom třeba raději stylově golfový vozík.

Na dvou kolech

Páry s vášní pro cyklistiku mohou na svatební obřad vyrazit třeba na dvojkole. Svou společnou jízdu životem začnete opravdu stylově. Je to příjezd určený pro pravé nadšence se smyslem pro každou legraci. Když na něm dorazíte na obřad, budete vypadat opravdu senzačně i na fotografiích. Jde o velmi originální osvěžení svatebního, bujarého veselí. Jen je třeba dát pozor na nevěstiny šaty a závoj. Pokud naopak milujete silné stroje, můžete přijet na svatbu i na motorce. Vytvořit pak můžete s přáteli motorkářský svatební průvod. Variantou je i retro motorka se sajdkárou.

Tipy, nápady a inspirace

Další variantou je hasičské auto se sirénou, silný kamion anebo můžete přiletět letadlem. Zvolený dopravní prostředek musí vyhovovat životnímu stylu nového manželského páru. I české nevěsty dokáží překvapit, není s nimi nuda a dovedou být velmi originální. Mnoho nevěst si chce právě onen příjezd na svůj svatební den užít naplno a touží příjemně překvapit své okolí. Můžete inspirovat jiné svou odvahou, vtipem, romantikou nebo exotickým pojetím.

 
 

Přečtěte si více